Waldemar Fornalik w towarzyskim meczu z Rumunią nie będzie mógł skorzystać między innymi z Arkadiusza
Piecha, Jakuba Rzeźniczaka i Jakub Kosecki. W miejsce tego ostatniego selekcjoner powołał Michała Kucharczyka z Legii Warszawa.
Jak wykazały badania lekarskie Kosecki naciągnął i naderwał mięsień uda i będzie zmuszony pauzować przez najbliższe kilkanaście dni.
Towarzyski mecz z Rumunią odbędzie się poza oficjalnym terminem FIFA, dlatego selekcjoner powołał w większości zawodników występujących na co dzień w polskiej lidze.
Reprezentacja Polski w piłce nożnej poleci we wtorek do Malagi (Hiszpania), gdzie w sobotę rozegra towarzyskie spotkanie z Rumunią.
Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godz. 20.45.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Powiązane
Zobacz
|