Robert Lewandowski: Przez ostatnie cztery lata daliśmy kibicom wiele radości, ale na mundialu zawiedliśmy

| Aktualizacja:

Robert Lewandowski zapowiedział, że postara się zmobilizować piłkarzy reprezentacji Polski na czwartkowy mecz z Japonią, który zakończy udział biało-czerwonych w mistrzostwach świata w Rosji. "Na razie czuję jednak rozgoryczenie, złość, niemoc" – przyznał.

wróć do artykułu
  • ~Sztandar PIS-u wyprowadzić!
    (2018-06-24 22:49)
    Reprezentacja Polski dopasowała poziom gry to Polski wg. PIS-u.
  • ~Irek
    (2018-06-24 23:10)
    Przykrość i Smród. Dobra zmiana w piłce nożnej.
  • ~dm1
    (2018-06-24 22:56)
    Robert ja ciebie rozumiem, dla rodaków się nie gra POdobnie jak ryszawa m ENda nie chciała działać na rzecz Polaków, Polski! Nie niemiecki płatnik i jego my som wyrobnikami!
  • ~Ojczulek M.P.
    (2018-06-25 00:33)
    Oczekuję że Lewandowski gdy ma Honor to pójdzie śladem Messiego ,i OGŁOSI Rezygnacje gry w Reprezentacji.
  • ~Kibic
    (2018-06-25 01:19)
    Czy kapelan reprezentacji Polski byl na miejscu w Rosji czy odprawial msze w Polsce?
  • ~wizadsky
    (2018-06-25 00:15)
    Ale jaką walką ? Kto niby walczył? Gdyby Nawałka zabrał do Rosji ,którąś trzecioligową drużynę ta na pewno by takiego wstydu nie przyniosła . Jak tam Bentley ,nie psuje się?
  • ~Halinka
    (2018-06-24 23:20)
    A mnie nie obchodzi, co powiedział mąż pani Lewandowskiej. Mnie interesuje, czy pani Ania L. wymyśliła nowe ćwiczenia fitnies, co kupiła na zakupach, czy ma nowe zdjęcia swoich latorośli itp. itd. Codzień szukam informacji o makijażu pani Ani, czy może miała zbyt duży dekolt, a może prześwitującą sukienkę. Co mnie obchodzi jakiś podrzędny kopacz. Dzień bez njusów o pani Ani to dzień stracony.
  • ~Emil
    (2018-06-25 06:54)
    Mialo byc lepiej a wyszlo tak jak zawsze 😆😆😆
  • ~kibic
    (2018-06-25 09:53)
    to nie po zawodnikach powinno sie jezdzic ale wziac za ***** nawalke bonka-najgorsze mieszadlo i reszte nierobow zyjacych z gry tych chlopakow .Wielka szkoda ich .
  • ~sadg. p.
    (2018-06-25 13:07)
    "Nie ma się co oszukiwać – byliśmy słabsi." Słabsi? Byliście beznadziejni.
  • ~Jacek222
    (2018-06-25 15:09)
    Przez Messiego Papiez Franciszek zamierza abdykowac. Kto w Polsce przyjmie odpowiedzialnosc za gre Lewandowskiego?
  • ~dm1
    (2018-06-25 07:28)
    re Sydonia i inni zdziwieni.......Trollem jest ta pisuars..ka SZ MA..... T A, ktora pisze pod moim nickiem!!!!
  • ~kibic
    (2018-06-25 09:45)
    co powiedzial Lewandowski do pilota po wyladowaniu w rosji? Nie gaś silnikow ,zaraz wracamy!
  • ~MNIE TEN SZAJS NIE REPREZENTUJE
    (2018-06-25 11:39)
    Ja mu wierze ,ze "robił wszystko" On po prostu tyle umie To jest tak przeciętny kopacz że aż boli Takich napastnikow 10 na kilo wchodzi ale Polactwo w swoich kompleksach z szaraka zrobili półboga to niech teraz piją to piwo MIÓD NA SERCE A NAWAŁĘ NA ZBITY RYJ I NIECH WRACA ZA SWOJE JAKO OSOBA PRYWATNA.Przegrany mecz z Japonią niech prowadxzi ktokolwiek Może być masażysta
  • ~Kibic w-wa
    (2018-06-25 20:50)
    Lewy panienko do tańca nigdy nie zapewniliscie awansu wcześniej zawsze nerwówa do końca. Pogonić tych cudaków.
  • ~SzalikowieCzżylety.
    (2018-06-25 07:55)
    Polska sprzedana mafii razem ze sportem przez Balcerowicza, Zaczęło się od prawatyzacji dojnej krowy Totalizatora czyli popularnego totka, a teraz to kolejne lata bankrutów. Nie pisząc iż FIFA UEFA, PZPN to korporacje ponadnarodowe. Grają na nich i Polacy Boniek tak jak poprzednicy to kłamca i oszust.. Tak oszukał do spółki z Jarguzem gdy grali przeciwko Pogoni jeszcze rudy był w Widzewie Łódź gdy z bramki ręką wybił piłkę i się zapierał, a sędzia kombinował jak Nawałka ze składem. Janek Tomaszewski na Prezesa PZPN ale go UEFA nie dopuści. rozwalić te układy zamknąć stadiony na ligi tylko koncerty najlepiej dla biednych piłkarzy wyeliminowanych z ...
  • ~lutex
    (2018-08-24 17:47)
    Lewy, skończ z gwiazdorstwem, bo się ośmieszasz. Dziękuj najwyższemu, że przy takich mizernych umiejętnościach, zarobiłeś tyle kasy i daj sobie spokój z kreowaniem na gwiazdę. Gadając kocopoły w mediach, talentu i tak nie przybędzie a wywoła jedynie śmiech. Nie da się wciąż czarować w mediach, jeśli umiejętności brakuje.