Niemiecki dziennikarz krytykuje Lewandowskiego. "Nie strzelił nawet jednego gola na MŚ, a chce odejść z Bayernu"

| Aktualizacja:

Smutne, ale i bezlitosne są komentarze na Twitterze po odpadnięciu polskich piłkarzy z mistrzostw świata w Rosji. W niedzielę ekipa Adama Nawałki przegrała z Kolumbią 0:3 i nie ma już szans na awans z grupy. "Demolka" - ocenił były znakomity siatkarz Ryszard Bosek.

wróć do artykułu
  • ~Iwa
    (2018-06-28 15:58)
    Niezbyt inteligentny sportowiec. Jak mógł liczyć że jego gra na MS i brak zaangażowania nie przełoży się na jego dalszą karierę?
  • ~aś
    (2018-06-28 09:28)
    Panie Boniek. Trzeba grać a nie reklamować piwo! Proszę przeznaczyć pieniążki na podwórkowe drużyny to i efekty będą, jak nie w sporcie to w polityce patrz TUSK
  • ~bol glowy
    (2018-06-26 19:01)
    przestańcie sponsorować te grupke samochwalow, wzięli miliony za reklamy a pokazali ZERO, celebryci od boleści, przed mundialem uważali się za bogów, arogancja i przechwałki nawalki, dali z siebie wszystko... w reklamach.
  • ~Emil
    (2018-06-26 06:36)
    Za duze pieniadze nawet diablowi mozna sluzyc
  • ~Victor
    (2018-06-26 04:13)
    Bali sie o swoje designer wlosy....zenujace
  • ~Aniusia
    (2018-06-26 01:54)
    Robert, nawet mała Japonia sie nie bala Afrykancow tak jak Wy sie baliscie. To bylo widac jak tylko weszliscie na boisko. Wstyd. Mieliscie ciezki sezon? A kto z reszty turniejowych zespolow go nie mial? Kazdy ciezko trenuje i gra wiec nie opowiadajcie bajek. Za granica to jakos chce wam sie biegac a tutaj? Zero staran. Zeby tak niska wzrostem Japonia bala sie mniej niz wy?! Wstyd, hańba. Wasz grupa byla najlatwiejsza z calego mundialu. Bardzo chce abyscie przegrali z Japonia 8:0. Wstydem bedzie jak wygracie z nimi. To ze byles kryty - a kto z innych napastnikow w innych druzynach nie jest szczelnie kryty? Ale mimo to sobie jakos radza a Ty? Ty nie jestes niby byle jakims tam napastnikiem a napastnicy nie znani robia wiecej na tym mundialu niz Ty, Za duzo reklam was zmeczylo a nie sezon hahaha. Reklamy mozecie robic i ja to pochwalam ale grajcie na Boga bo widac bylo ze nie mieliscie ochoty. To nie o talent tutaj chodzi wiec nie cwaniakuj. Widac ze wchodzisz w tylek PZPN bo zalezy Ci na karierze jako trenera w przyszlosci. Powiedz prawde co sie stalo a nie opowiadasz brednie. Do czego was zmuszali? ze macie przegrac? Powiedz prawde bo tak nie graja pilkarze za miliony euro. Przeciez gracie w dobrych klubach wiec nie opowiadaj nam bajek jacy to slabi jestescie bo to jest smiech i wstyd Cie sluchac. Bardzo Was prosze, przegrajcie z Japonia 8:0
  • ~Anna M
    (2018-06-26 01:51)
    Robert, nawet mała Japonia sie nie bala Afrykancow tak jak Wy sie baliscie. To bylo widac jak tylko weszliscie na boisko. Wstyd. Mieliscie ciezki sezon? A kto z reszty turniejowych zespolow go nie mial? Kazdy ciezko trenuje i gra wiec nie opowiadajcie bajek. Za granica to jakos chce wam sie biegac a tutaj? Zero staran. Zeby tak niska wzrostem Japonia bala sie mniej niz wy?! Wstyd, hańba. Wasz grupa byla najlatwiejsza z calego mundialu. Bardzo chce abyscie przegrali z Japonia 8:0. Wstydem bedzie jak wygracie z nimi. To ze byles kryty - a kto z innych napastnikow w innych druzynach nie jest szczelnie kryty? Ale mimo to sobie jakos radza a Ty? Ty nie jestes niby byle jakims tam napastnikiem a napastnicy nie znani robia wiecej na tym mundialu niz Ty, Za duzo reklam was zmeczylo a nie sezon hahaha. Reklamy mozecie robic i ja to pochwalam ale grajcie na Boga bo widac bylo ze nie mieliscie ochoty. To nie o talent tutaj chodzi wiec nie cwaniakuj. Widac ze wchodzisz w tylek PZPN bo zalezy Ci na karierze jako trenera w przyszlosci. Powiedz prawde co sie stalo a nie opowiadasz brednie. Do czego was zmuszali? ze macie przegrac? Powiedz prawde bo tak nie graja pilkarze za miliony euro. Przeciez gracie w dobrych klubach wiec nie opowiadaj nam bajek jacy to slabi jestescie bo to jest smiech i wstyd Cie sluchac. Bardzo Was prosze, przegrajcie z Japonia 8:0
  • ~nieszczęsny
    (2018-06-25 17:39)
    Wina Putina, wstawił zielonego ludzika do Polskiej bramki !
  • ~cała prawda cała doba
    (2018-06-25 17:38)
    To nie prawda ? Robercik strzelił 4 hattricki, po dwa PO meczu z Senegalem i PO meczu z Kolumbią ! Żonka była PO każdej nocy bardzo zadowolona !
  • ~alfred
    (2018-06-25 14:33)
    To po prostu nie szkoda chłopaków...tylko ich żal..Bo są żałośni..Jeden przewrócił się na treningu jak oferma, drugi poślizgnął się w delfinarium..Poprostu chodzić nie potrafią ..A co dopiero grać w piłkę..Nawałka taki przystojny zawsze..wyczesany jak model..to i piłkarze musieli się dostosować..Lewy sobie zygzaczek wyciął we włoskach..Jak śmiesznie te reklamy wyglądają...No co ofermy mogą dobrego zareklamować??
  • ~janusz emigracja
    (2018-06-25 14:15)
    boniek -dymisja. nawalka - dymisja. gracze - zakaz gry w reprezentacji polski na 5 lat. pe paparaki sa najgorsze ze wszystkich. ile kosztowalo to podatnika.
  • ~dm1
    (2018-06-25 13:46)
    Na innym forum ktos napisal: Lewy moze sobie teraz pojsc do Realu....... na zakupy.
  • ~srul
    (2018-06-25 13:44)
    Najważniejszy laluś to zwykły tchórz i nic na klatę .To oni nie ja i wyszło szydło z worka
  • ~DJK
    (2018-06-25 13:07)
    jak mu Kolumbijczycy odebrali piłkę to sobie siedział i poprawiał getry, jprdl, moze pas do ponczoch by sprawe załatwił?
  • ~Zajda
    (2018-06-25 11:48)
    Potrzebne są kategoryczne zmiany. Pierwsza, to usunięcie Nawałki. Ludzi z tak nikłymi kwalifikacjami nie należy opłacać tak drogo. Po drugie, piłkarze i sam trener powinni skupić się na swoich obowiązkach a nie latać i trzepać kasę w reklamach. Im się i tak wystarczająco dużo płaci. Przygotowanie fizyczne zerowe , taktyczne totalna klapa, technika u naszych nie istnieje. Może ubogacić naszą reprezentację w kilku czarnych lub beżowych piłkarzy. Po trzecie, zrobić coś z tymi pompującymi miernoty dziennikarzami, którzy z beztalenć piłkarskich robią gwiazdy niezasługujące by wręcz grać w lidze podwórkowej. Tego cyrku robienia z piłkarskich miernot półbogów by się dobrze sprzedawali w reklamach czas skończyć. Pompuje się miernoty przez ten dziennikarski cyrk by interes reklamowy się kręcił. Piłkarze zamiast zadbać o przygotowanie kondycyjne czas tracili na granie w reklamach by wykorzystać pięć minut nadmuchanej sławy by zarobić trochę kasy jakby zarabiali mało, a przecież tak nie jest.
  • ~Stooo
    (2018-06-25 11:45)
    N I E U D O L N O S C!
  • ~Wera
    (2018-06-25 11:33)
    Dajcie mu spokój tyle się chłopak nameczył biorąc udział w tylu reklamach że sił zabraķo na mundial.I jeszcze te zdradzieckie ***** trzeba było widzieć wszędzie bo przecieź to jest na ich terenie .PiS to wytłumaczy ciemnem u ludowi.
  • ~Wittorio
    (2018-06-25 11:32)
    Szkoda słów.Dajcie im wszystkim spokój.Oni najbardziej zaszkodzili sobie sami.Piłkarze nie byli przygotowani do takiej gry jaką przyszło im prowadzić.Byli gorsi we wszystkich elementach gry od swoich przeciwników,a przede wszystkim:szybkości,dokładności podań,skuteczności pod bramką i ogólnego przygotowania fizycznego.Z Japonią tez mogą być sęki.
  • ~Bumbum
    (2018-06-25 11:20)
    Już wybór Soczi świadczył, że jadą się poopalać. Dla nabrania kondychy i skupienia nie był to szczęśliwy wybór. No ale złej baletnicy......
  • ~cedr
    (2018-06-25 11:03)
    Ja tu widzę ewidentny Palec Boży! Polacy zrobili sobie bożka z reprezentacji, no to Bóg upomniał się i zesłał lodowaty prysznic.Dla tak fatalnej gry nie ma innego wytłumaczenia!!!Ten prysznic też jest dla mnie, bo dzień podporządkowałem meczom,zamiast Stwórcy.Dziękuje Ci Boże, że w porę mnie upomniałeś!Jestem W O L N Y !!!

Może zainteresować Cię też: