Reklama
Reklama
Reklama

Chorwacja w finale mistrzostw świata! Anglia we łzach

Chorwacja - Anglia
Chorwacja - Anglia / PAP/EPA / ABEDIN TAHERKENAREH
Chorwaci pierwszy raz w historii zagrają w finale piłkarskiego mundialu. W półfinale po dogrywce pokonali Anglików 2:1. Ich rywalami w ostatnim meczu turnieju będą Francuzi. Natomiast Anglikom pozostaje gra o trzecie miejsce z Belgami.
Reklama
Reklama
Tematy:
mundial Anglia finał Chorwacja

Powiązane

Reklama

Komentarze (24)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • ~BiPi*
    2018-07-12 19:55
    W trakcie Mundialu ktoś powiedział, że jak nasi odpadną to Polacy dalej pójdą za biało - czerwonymi i tak się stało. Trzymamy za was kciuki. Brawo, Brawo, Brawo Chorwacja!!!
    0
    zgłoś
  • gostom
    2018-07-12 19:17
    Bez Bundesligi tego cudu Chorwacji by nie było !
    0
    zgłoś
  • Filip
    2018-07-12 10:40
    W finale - słowiańskie geny (najlepsze dla sportowców i szkoda, ze tym razem nie polskie) zmierza sia z genami afrykańskimi (reprezentacji Francji). Mam nadzieje, ze Chorwacją wygra.
    2
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Krzychu
    2018-07-12 09:34
    O to chodzi , jeden wygrywa, drugi przegrywa, jeden sie cieszy, drugi placze! My tez plakalismy i to haniebnie!
    0
    zgłoś
  • Dora
    2018-07-12 09:26
    Tricolore gegen Tricolore ! Super!
    1
    zgłoś
  • $$$.Polka zamieszkala w USA.
    2018-07-12 06:54
    Tam wyzej jest blad w druku --Chorwacja -Anglia 1;1 1;0 a napisane jest (0;1).
    2
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Babeczka👠
    2018-07-12 06:47
    Gratulacje dla naszych slowianskich braci, Chorwatow! Im kibicowalam i w finale tez bede!
    2
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • kibic
    2018-07-12 06:16
    A Lewemu tradycyjnie zaśpiewajmy hymn kibiców.....................nic się nie stało,lewy nic się nie stało......
    0
    zgłoś
  • kob
    2018-07-12 05:56
    Brawo Chorwaci jesteście wielcy,i jeszcze raz brawo
    2
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Rudy
    2018-07-12 00:20
    Brawo bracia Chorwaci
    3
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Lechistan
    2018-07-11 23:39
    Wszyscy Słowianie powinni wznieść się ponad międzyplemienne niesnaski i kibicować Chorwatom. To dość niezwykłe, że w jednej ze stolic słowiańskich w finale zagrają Słowianie. Dobra okazja do uświadomieia sobie słowiańskiej tożsamości i poczucia dumy ze słowiańskości.
    6
    pokażukryj odpowiedzi (5)
    zgłoś