Sekretarz generalny PZPN: Występ polskich piłkarzy w Lidze Narodów rozczarowaniem

| Aktualizacja:

Sekretarz generalny PZPN Maciej Sawicki przyznał, że jest rozczarowany występem piłkarzy Jerzego Brzęczka w Lidze Narodów. Jak jednak dodał, to tylko pewien etap, który pokazał, jakie są słabości reprezentacji. A same rozgrywki, jego zdaniem, wymagają zmian.

wróć do artykułu
 • ~Dziadziu
  (2018-10-16 19:31)
  Rozczarowany jest czlowiek wtedy, kiedy wiecej sie spodziewal, niz otrzymal! Ja nie jestem rozczarowany, bo sie nie spodziewalam, ze nasi wygraja. Przewidywalem , niestety przegrane. I przewiduje, ze niespodzianka nie bedzie, czyli wszystko po staremu, jak na Mundialu, nihil novi!
 • ~pomysł
  (2018-10-16 19:50)
  Zastąpić Kurkiem i kolegami. Mają więcej zapału.
 • ~old 62
  (2018-10-16 20:46)
  Jestem rozczarowany nie wynikami,lecz fatalną grą .Nie rozumiem dlaczego po dobrym meczu naszej drużyny z Włochami w Bolonii, trener zaczął kombinować z ustawieniem, co doprowadziło do kompromitacji i beznadziejnej gry.Dlaczego nie był wykorzystany nasz najlepszy napastnik Robert Lewandowski,który zdobył chyba 37 bramek za kadencji poprzedniego trenera,a tym razem nawet nie oddał żadnego strzału w tych dwóch meczach. On miał grać jako typowa dziewiątka, a nie wracać do pomocy,a nawet obrony. Czy trener tego nie widział ? Jeżeli nie będziemy grać na Lewandowskiego i wykorzystywać jego potencjału,to nie wiem z kim my wygramy. PZPN jest o wiele bogatszy od PZPS i jak chce mieć jakieś sukcesy,to powinien zatrudnić trenera z zagranicy. Bierzmy przykład z siatkarzy.
 • ~kob.
  (2018-10-18 15:26)
  a czego się spodziewać po piłkarzykach i kopaczach piłki, kompletny brak finezji i stylu gry