Michel Platini aresztowany! Były prezydent UEFA zamieszany w aferę korupcyjną

| Aktualizacja:

Michel Platini, były francuski piłkarz, a później szef Europejskiej Unii Piłkarskiej (UEFA) i wiceprezydent Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FIFA), został zatrzymany i jest przesłuchiwany w sprawie wyboru Kataru na gospodarza mistrzostw świata w 2022 roku.

wróć do artykułu
  • ~Babunia
    (2019-06-18 10:51)
    UEFA i FIFA to dwie skorumpowane b a n d y , ktore popieraja dyktatrow, mor der czych dyktatorow, np tego viceszefa z Bahrajnu, a wiadomo jak oni prawa czlowieka respektuja, butem depcza, ludzi wykanczaja! Znana afera pilkarza z Bahrajnu, ktory osmielil sie ten razem skrytykowac . Byl scigany przez pol swiata. On zyje tylko dzieki dobrym ludziom, ktorzy o niego walczyl! Nie Infantino, nie Infantino! Ten i ten drugi , Infantino, to sa przestepcy!
  • ~ulisse
    (2019-06-18 11:34)
    rozumię tych wielorybowatych "dzialaczy" i "promotorów" - po nic innego tam się nie pchali, ale żeby Michel Platini ? Potrzebne mu to ??? miejcie umiar ...
  • ~77
    (2019-06-18 11:38)
    Q ** r * Wa jak to jest na Zachodzie można su** kur ** wy ** sy *nuf* aresztować za złamanie prawa a w POstkomuszej III RP NIE MOŻNA. Polacy dajcie PISowi większość konstytucyjną bo te bagno się nigdy nie skończy !!!!
  • ~karny
    (2019-06-18 12:07)
    moze czas by przyjzec sie dokladnie SZYBKIEJ" KARIERZE " aktualnego prezesa PZPN kolegi po fachu, oszusta Platyniego. NIESTETY w "pilce" jest tak od dekad oszustwa na roznych szczeblach tej dyscypliny wiemy ile teg bylo , problemow z przekretami w PZPN- SPRAW nietykalnych nieuczciwych PREZESOW ZWIAZKU - od lat to bagno, lapowki i kasa , np. na lewo z biletow , a co teraz ? czy" krolewicz" z emigracji jest bez skazy i ma wszystko pod kontrola? przez lata takim byl Platyni a teraz co ?banka pekla . dlaczego tak malo zajmuja sie tym problemem dziennikarze zanim wchodzi prokuratura by oczyscic ten sport z brudow, wazne jest by ciagle miec ten sport pod kontrola i nie mowie ze , pilka to sport gangsterow ale tych, jest w tym sporcie duzo - liczy sie kasa i tylko kasa ten sport jako jedyna dyscyplina ,to prawdziwe bagno finansowe- wszystko pod znakowmitym parasolem - gra sie w imie - Sport dla mas! Narodowych hymnow tlomow na trybunach i ilosci zdobytych bramek.
  • ~stoper
    (2019-06-18 12:10)
    Platini to bardzo bliski kumpel Zibiego, który reklamuje bukmacherów, co w Polsce jest nielegalne.
  • ~Marecki
    (2019-06-18 13:45)
    Platini To jest Rodzina Bońka ze względu na Ojce chrzestnego.
  • ~MW
    (2019-06-18 17:20)
    Lepiej późno niż wcale . Powinni przenieść zawody do innego kraju,który dysponuje odpowiednimi warunkami.
  • ~Wanessa
    (2019-06-18 17:38)
    No pewnie pomyłka, drobne nieporozumienie. Wkrótce sprawa się wyjaśni i wszystko będzie dobrze. Zobaczycie.