Zbigniew Boniek: Przegrywać też trzeba umieć. Gratuluję Słowenii wygranego meczu

| Aktualizacja:

Polscy kibice liczyli, że zwycięska passa podopiecznych Jerzego Brzęczka będzie trwać nadal. Jednak Słoweńcy znaleźli sposób, by pokonać biało-czerwonych. Nasi piłkarze w swoim piątym meczu el. ME 2020 przegrali w Lublanie 0:2. "Gratuluję rywalom wygranej" - podsumował prezes PZPN, Zbigniew Boniek.

wróć do artykułu
  • ~tylko koryto
    (2019-09-07 20:28)
    Boniek - grabarz polskiej reprezentacji !! Był marnym trenerem, a teraz jeszcze gorszym prezesem !
  • ~krowa dużo ryczy ...
    (2019-09-07 20:27)
    Her Boniek to drugi Tusk tylko polskiej piłki ! Mocny w gębie, marny w działaniu !
  • ~Miś
    (2019-09-07 19:25)
    Kiedyś jakiś dziennikarz zapytał Huberta Wagnera dlaczego jego zawodnicy nie umieją przegrywać. Wagner odpowiedział, że to dlatego, że on ich uczy wygrywać a nie przegrywać.
  • ~old 65
    (2019-09-07 15:31)
    PZPN jest o wiele bogatszy od naszych związków siatkówki,czy koszykówki,więc dlaczego nie zatrudni chociaż trenera średniej klasy z zagranicy ? W siatkówce mężczyzn dzięki trenerom zagranicznym zdobyliśmy dwa tytuły mistrza świata,a ostatnio nawet koszykarze osiągają sukcesy na MŚ dzięki trenerowi Taylorowi z USA. Czy prezes PZPN nie widzi,jak beznadziejnie grają nasi pilkarze pod wodzą obecnego trenera ? Jeden dobry mecz z Izraelem,a w pozostałych beznadzieja i wielkie szczęście. Wczoraj była beznadziejna gra i już szczęście nas opuściło. Tak nie może grać reprezentacja. Lewandowski strzela gole na zawołanie w Bundeslidze,a w kadrze nawet nie może oddać strzału na bramkę ? U Nawałki strzelił ponad 30 goli w kadrze. Zieliński,Bereszyński,Kędziora grają w swoich klubach na innych pozycjach,a w reprezentacji na innych. Po co te eksperymenty,które nie dają nic dobrego. Lewy obrońca powinien grać na lewej,a nie na prawej obronie. Kto wymyślił długie,wysokie wrzutki z obrony do ataku, grę w poprzek boiska,a wszystko w ślimaczym tempie ? Tak gra się w lidze powiatowej. Zawodnicy są z lig europejskich,a trener z polskiej słabiutkiej ligi ? Za Nawałki grali o wiele lepiej,chociaż na MŚ beznadziejnie. Mam nadzieję,że po kolejnej kompromitującej grze dojdzie do zmiany na ławie trenerskiej ? A może znów zagramy tak,jak z Izraelem ?
  • ~kingsalami
    (2019-09-07 15:24)
    nadeszla decydujaca faza rozgrywek. Mozna dobrze zarobic.
  • ~Mark Steier
    (2019-09-07 11:21)
    Slowency nie sa goscinni i nie sa dzentelmenami tak jak Niemcy, ktorzy pozwolili holenderskim gosciom wygrac w Hamburgu. Mam nadzieje, ze Polacy w poniedzialkowym meczu z Austria wezma to sobie do serca, okaza sie goscinni i stana sie wreszcie dzentelmenami, niegorszymi od Niemcow !
  • ~paweł
    (2019-09-07 09:34)
    U naszych kopaczy ambicji za grosz,ambicje widzę u naszych koszykarzy.Pierwszy i ostatni celny strzał w 70 minucie tragedia !!!! Brzęczek do zwolnienia.,
  • ~tak to widzę
    (2019-09-07 09:24)
    Boniek przestań wciskać kity. Jesteście beznadziejną reprezentacją. Inne dziedziny sportu biją rekordy, a wy bierzecie na darmo kasę.