Lech Poznań - Legia Warszawa 1:3
Bramki: Kosecki 10, Wawrzyniak 14, Radovic 32 - Ślusarski 74
Lech: Jasmin Burić - Kebba Ceesay, Hubert Wołąkiewicz, Marcin Kamiński (79. Mateusz Możdżeń), Luis Henriquez - Łukasz Trałka (63. Ivan Djurdjevic), Rafał Murawski - Vojo Ubiparip, Karol Linetty, Gergo Lovrencsics (46. Aleksandar Tonev) - Bartosz Ślusarski
Legia: Dusan Kuciak - Jakub Rzeźniczak, Artur Jędrzejczyk, Michał Żewłakow, Jakub Wawrzyniak - Janusz Gol (90 Daniel Łukasik), Dominik Furman - Jakub Kosecki (64. Michał Kucharczyk), Miroslav Radović, Michał Żyro (80. Jorge Salinas) - Danijel Ljuboja

Koniec meczu:

90+3. min. - Żółta kartka dla Łukasika za faul

90+2. min. - Furman wślizgiem w ostatniej chwili blokuje strzał jednego z lechitów

90. min. - Łukasik zmienia Gola

88. min. - Ubiparip uderza z powietrza wysoko nad bramką

87. min. - Jędrzejczyk ofiarnym wślizgiem przerywa groźną kontrę Lecha

85. min. - Ślusarski znów dochodzi do strzału głową i ponownie uderza obok bramki

84. min. - Henriquez uderza wysoko nad bramką Legii

83. min. - Ubiparip faulowany przez Furmana na środku boiska

82. min. - Ślusarski uderza głową obok bramki

80. min. - Jorge Salinas mienia Żyro

79. min. - Możdżeń zmienia Kamińskiego

78. min. - Ślusarski na spalonym

76. min. - Linetty ukarany żółtą kartką po faulu na Wawrzyniaku

74. min. - GOOOL!!! Wreszcie do siaki trafia Ślusarski. Z trzech metrów trafił w poprzeczkę, ale na szczęście dla niego piłka po odbiciu od murawy wpadła do bramki

73. min. - Rzeźniczak przeszkodził Kucharczykowi i ten zamiast w pole karne posłał piłkę za bramkę

71. min. - Kuciak bez kłopot łapie słaby strzał Toneva

70. min. - Kucharczyk z marnował świetną okazję. Legionista w pol karnym przyjął piłkę, ograł obrońcę i strzelił w nogi Buricia

68. min. - Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Furmana Wawrzyniak głową tuż nad poprzeczką

67. min. - Rzut wolny dla Legii i żółta kartka dla Wołąkiewicza

64. min. - Kucharczyk zmienia Koseckiego

64. min. - Tonev znów przedarł się prawą stroną. Jego dośrodkowanie było fatalne. Przeleciało przez całe pole karne i wyszło za boisko

63. min. - Kontuzjowanego Trałkę zmienia Djurdjevic

58. min. - Linetty z dystansu posyła piłkę daleko o bramki

57. min. - Nieporozumienie Rzeźniczka z Koseckim i Legia traci piłkę

56. min. - Kamiński wygrywa z Ljuboją walkę w powietrzu

52. min. - Wołąkiewicz przerywa faulem groźną akcję Legii. O dziwo sędzia nie ukarał go żółtą kartkę

50. min. - Legia zmarnowała okazję na 4:0. Kosecki podał wzdłuż bramki Lecha, a tam piłki nie sięgnął Ljuboja

49. min. - Piękna akcja Lecha. Tonev przedarł się prawą stroną. Wyłożył piłkę Ubiparipowi. Strzał napastnika Lecha nogami obronił Kuciak

47. min. - Tonev faulem przerywa kontrę Legii

46. min. - Lech drugą połowę rozpoczął z jedną zmianą w składzie. Lovrencsicsa zastąpił Tonev

Koniec pierwszej połowy:

45. min. - Rzeźniczak przerywa akcję Lecha

42. min. - Po dośrodkowaniu Ljuboji z rzutu wolnego piłka przelatuje nad głowami wszystkich zawodników będacych w polu karnym

41. min. - Żółta kartka dla Trałki za faul na Radoviciu

39. min. - Lovrencsics w dobrej sytuacji trafia w Kuciaka

38. min. - Kuciak pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu

37. min. - Ślusarski marnuje trzecią stuprocentową okazję. Kolejny raz z bliska strzela nad poprzeczką

34. min. - Lovrencsics leży na boisku. Ucierpiał w starciu z jednym z legionistów

32. min. - GOOOOOL!!! 3:0 dla Legii! Radovic wpadł z piłką w pole karne i pokonał Buricia

30. min. - Ślusarski znów marnuje doskonała okazję. Z pięciu metrów przenosi piłkę nad poprzeczką

29. min. - Furman zdecydował się na strzał z ponad 30 metrów. Piłka poleciała wysoko nad bramką Lecha

28. min. - Kuciak pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego

27. min. - Żółta kartka dla Rzeźniczaka za faul na Ubiparipie

26. min. - Żewłakow znów głową wybija piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony

24. min. - Ślusarski opanował piłkę w polu karnym Legii i trafił w słupek

20. min. - Wołąkiewicz podał pod nogi Ljuboji, a ten uderzył z 20 metrów obok słupka

19. min. - Żewłakow blokuje dośrodkowanie Ślusarskiego

17. min. - Ljuboja z rzutu wolnego uderza tuż obok słupka

16. min. - Furman chciał wrzucić piłkę do Ljuboji ale wyszedł mu z tego strzał po którym piłka o mały włos, a w padłaby do siatki

15. min. - Furman faulem przerywa akcję lecha

14. min. - GOOOOOL!!! Rajd Wawrzyniaka lewą stroną zakończony celnym strzałem po długim rogu i Legia prowadzi 2:0

12. min. - Ljuboja na spalonym

10. min. - GOOOOL!!! - Kosecki wyszedł sam na sam z Busiciem i go przelobował. Legia prowadzi 1:0

9. min. - Kontra Legii. Radovic traci piłkę na środku boiska. Zamiast podać do wychodzącego na pozycję partnera wdał się w drybling

6. min. - Radovic z 22 metrów uderza nad poprzeczką

5. min. - Jędrzejczyk wybija głową dośrodkowanie Henriqueza

4. min. - Ślusarski mógł strzelić gola. Dostał podanie za plecy obrońców, ale będąc na szóstym metrze nie trafił w piłkę

2. min. - Wawrzyniak ogrywa Ceesaya przy linii bocznej, ale piłka uciekła mu za boisko

1. min. - Dalekie podanie Rzeźniczaka do Ljuboji i strata

Początek meczu: Rozpoczęli legioniści