Bramkę dla Cracovii zdobył w 24. minucie Florian Loshaj, który popisał się efektownym strzałem z rzutu wolnego. W drugiej połowie skuteczniejszy był Rapid, dla którego bramki zdobyli Stefan Panoiu w 56. i Jakub Vojtus w 70. minucie.

To był czwarty sparing "Pasów" tego lata . Wcześniej podopieczni Jacka Zielińskiego pokonali 3:2 1-ligową Stal Rzeszów i 2:0 LASK Linz oraz zremisowali 0:0 z Olympiakosem Pireus

.

Krakowianie na obozie w austriackiej miejscowości Bad Zell będą przebywać do 3 lipca.

Ostatnim sprawdzianem formy przed rozpoczęciem sezonu będzie sparing z wicemistrzem Izraela Hapoelem Beer Szewa, który odbędzie się 8 lipca w Rącznej.

W pierwszej kolejce ekstraklasy Cracovia zmierzy się 18 lipca na wyjeździe z Górnikiem Zabrze.