Widzew prowadzenie objął w 36. minucie za sprawą Ernesta Terpiłowskiego.

Kibice Jagiellonii na gola swoich piłkarzy musieli czekać do 78. minuty. Do remisu strzałem z rzutu karnego doprowadził Afimico Pululu.

Wynik spotkania w 86. minucie na 2:1 ustalił Wdowik, który popisał się kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego.

Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź 2:1 (0:1)
Bramka: 0:1 Ernest Terpiłowski (36), 1:1 Afimico Pululu (79-karny), 2:1 Bartłomiej Wdowik (86)
Żółta kartka - Jagiellonia Białystok: Paweł Olszewski. Widzew Łódź: Ernest Terpiłowski, Jordi Sanchez, Luis da Silva
Sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń)
Widzów: 11 547
Jagiellonia Białystok: Zlatan Alomerovic - Paweł Olszewski (81. Dusan Stojinovic), Miłosz Matysik, Adrian Dieguez, Barłomiej Wdowik - Dominik Marczuk (72. Jakub Lewicki), Taras Romanczuk (71. Michal Sacek), Nene, Jarosław Kubicki (61. Afimico Pululu), Wojciech Łaski (61. Jose Naranjo) - Jesus Imaz
Widzew Łódź: Henrich Ravas - Patryk Stępiński, Serafin Szota, Luis da Silva, Fabio Nunes - Ernest Terpiłowski (68. Paweł Zieliński), Filip Przybułek (68. Antoni Klimek), Marek Hanousek, Fran Alvarez (60. Dominik Kun), Bartłomiej Pawłowski (87. Andrejs Ciganiks) - Jordi Sanchez (60. Imad Rondic)