Podopieczni Adriana Siemieńca już w 12. minucie otworzyli wynik spotkania. Kilkoma podaniami rozmontowali defensywę gości i Nene tylko dostawił nogę.

Od 33. minuty łodzianie musieli radzić sobie w "10". Czerwoną kartką ukarany został Adrien Louveau. Miejscowi szybko wykorzystali osłabienie rywali i jeszcze przed przerwą podwyższyli na 2:0. Kapitalnym uderzeniem z dystansu popisał się Dominik Marczuk. Świeżo upieczony reprezentant Polski w przewie przyznał, że w tej sytuacji piłka trochę zeszła mu ze stopy.

Po przerwie Jagiellonia nie zwalniała tempa. Najpierw w 64. do siatki trafił Jesus Imaz, a pięć minut później na listę strzelców wpisał się Afimico Pululu.

Na tym nie koniec strzelania w Białymstoku. W 78. minucie trafił Jarosław Kubicki.

Natomiast wynik spotkania na 6:0 siedem minut przed końcem regulaminowego czasu gry ustalił Nene.

W ostatniej akcji meczu piłka jeszcze raz wpadła do siatki przyjezdnych, ale gol nie został zaliczony, bo sędzia dopatrzył się spalonego.

Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź 6:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Nene (12), 2:0 Dominik Marczuk (41), 3:0 Jesus Imaz (64), 4:0 Afimico Pululu (70-karny), 5:0 Jarosław Kubicki (77), 6:0 Nene (83)
Żółta kartka - Jagiellonia Białystok: Jarosław Kubicki. ŁKS Łódź: Piotr Głowacki
Czerwona kartka - ŁKS Łodź: Adrien Louveau (33-faul)
Sędzia: Wojciech Myć (Lublin)
Widzów: 15 007
Jagiellonia Białystok: Zlatan Alomerovic - Michal Sacek, Mateusz Skrzypczak, Adrian Dieguez, Bartłomiej Wdowik (80. Jakub Lewicki) – Taras Romanczuk (70. Jarosław Kubicki), Nene - Dominik Marczuk (70. Jose Naranjo), Jesus Imaz, Kristoffer Hansen (80. Tomasz Kupisz) - Kaan Caliskaner (61. Afimico Pululu)
ŁKS Łódź: Aleksander Bobek - Kamil Dankowski, Levent Gulen, Rahil Mammadov, Piotr Głowacki - Husein Balic (71. Jędrzej Zając), Engjell Hoti (46. Jakub Letniowski), Adrien Louveau, Dani Ramirez (83. Jan Łabędzki), Bartosz Szeliga (46. Antoni Młynarczyk) - Piotr Janczukowicz (46. Kay Tejan)