Warszawa

Po skandalu w Gliwicach PZPN zapowiada surowe kary. Walkowery za race

4 marca 2018, 17:30
W 80. minucie, przy prowadzeniu gospodarzy 1:0, grupa kibiców Piasta zniszczyła część ogrodzenia, kilku wbiegło na murawę. Interweniowali najpierw ochroniarze, potem policjanci. Po 38-minutowej przerwie zapadła decyzja o zakończeniu meczu w Gliwicach. / PAP / Marek Zimny
Po zamieszkach na meczu Piasta z Górnikiem Zabrze Komisja Ligi Ekstraklasy SA nałożyła na gliwicki klub środek zapobiegawczy - zakaz wejścia na najbliższy mecz domowy dla wszystkich osób, które w czasie sobotniego sobotnia znajdowały w czterech sektorach na trybunie za bramką.