Milik pierwszego gola zdobył w 68. minucie. Wykonywał rzut karny, ale jego strzał obronił Fernando Muslera. Przy dobitce polskiego napastnika bramkarz Galatasaray był jednak bezradny.

To był gol na 1:3. W 83. minucie gospodarze znów prowadzili różnicą trzech bramek, a na listę strzelców wpisał się Ryan Babel. W 85. Milik zmniejszył rozmiary porażki. Chwilę później został jeszcze ukarany żółtą kartką.

W tabeli grupy E Galatasaray prowadzi z dorobkiem 11 punktów. Drugie miejsce zajmuje Lazio Rzym (8 pkt). Włoski klub pokonał na wyjeździe Lokomotiw Moskwa 3:0. W pokonanym zespole cały mecz rozegrał Maciej Rybus, który także obejrzał żółtą kartkę.

Na kolejkę przed końcem fazy grupowej Olympique ma zaledwie cztery punkty, a Lokomotiw - dwa.