Bramki dla mistrzów Polski zdobyli Chorwat Antonio Milic w 39. minucie i Filip Marchwiński w 82.

2:0 wygrał też West Ham United na wyjeździe z AEK Larnaka. Bramkarzem londyńskiego klubu jest Łukasz Fabiański, ale Polak obecnie jest kontuzjowany. Obie bramki dla "Młotów" zdobył Michail Antonio.

W innej parze Istanbul Basaksehir, w którym występuje Patryk Szysz, grał na wyjeździe z KAA Gent Kamila Piątkowskiego. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Piątkowski rozegrał cały mecz, a Szysz wszedł na boisko w 75. minucie.

Rewanże zostaną rozegrane 16 marca. Ze względu na to, że tego dnia w Lidze Europy u siebie grać będzie Fenerbahce Stambuł, inny klub z tego miasta - Istanbul Basaksehir - rozegra mecz rewanżowy z KAA Gent dzień wcześniej.

Losowanie par 1/4 i 1/2 finału zaplanowano na 17 marca. Finał trwającego sezonu Ligi Konferencji odbędzie się 7 czerwca w Pradze.