Mecz był bardzo wyrównany. Legioniści dali się zaskoczyć na początku drugiej połowy. Danny DeVito wykorzystał lepsze warunki fizyczne i wygrał pojedynek główkowy z Parykiem Kunem. Zgrał piłkę do Vangelisa Pavlidisa, a ten z bliska wpakował ją do siatki Kacpra Tobiasza.

Po strzeleniu gola gospodarze cofnęli się na własną połowę i głównie skupiali na rozbijaniu ataków rywali. Legia nacierała, ale nic konkretnego z tego nie wynikało.

AZ od 65. minuty grało w "10", bo po brutalnym faulu na Yurim Ribeiro czerwoną kartką ukarany został Mayckel Lahdo. Jednak nawet mimo gry w przewadze legionistom nie udało się doprowadzić do remisu.

W drugim meczu grupy E Aston Villa pokonała 1:0 Zrinjski Mostar. Po dwóch kolejkach wszystkie cztery na swoim koncie mają po 3 punkty.