Piłkarze Paris Saint-Germain i Juventusu Turyn zrobili wielki krok w stronę awansu. Obie ekipy w pierwszych meczach 1/8 finału Ligi Mistrzów pokonały na wyjeździe swoich rywali.
Juventus można powiedzieć, że już jest w kolejnej rundzie. Tylko jakiś kataklizm odbierze mu awans. "Stara Dama" wygrał w Glasgow z miejscowym Celtikiem aż 3:0. Z taką zaliczką rewanż w Turynie będzie tylko formalnością.
>>>Celtic - Juventus 0:3. Zobacz gole
W podobnej sytuacji co Włoski zespół mogła być drużyna Paris Saint-Germain, która prowadziła z Valencią 2:0. Jednak w doliczonym czasie gry Hiszpanie strzelili honorowego gola. Ta bramka pozostawia im jeszcze jakieś nadzieję na sukces w rewanżu. Paryżanie przystąpią do niego osłabieni brakiem Zlatana Ibrahimovicia. Szwed tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego został ukarany czerwoną kartką za niesportowe zachowanie.
>>>Valencia- Paris Saint-Germain 1:2. Zobacz gole
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Powiązane