Grupa E:
W drugiej serii spotkań Bayern Monachium pokonał na wyjeździe CSKA Moskwa 1:0. W 22. minucie gola z rzutu karnego strzelił Thomas Müller. Robert Lewandowski grał do 90. minuty.

W Manchesterze City zremisowało z Romą 1:1. Gospodarze objęli prowadzeni już w 4. minucie po tym, jak Sergio Agüero wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na nim, popełniony przez Maicona. W 23. minucie wyrównał Francesco Totti, który w wieku 38 lat został najstarszym zdobywcą gola w Lidze Mistrzów.

W bramce Romy zadebiutował w rozgrywkach Ligi Mistrzów polski bramkarz, Łukasz Skorupski.
>>>Manchester City - Roma 1:1 (1:1). Zobacz gole
>>>CSKA Moskwa - Bayern Monachium 0:1 (0:1). Zobacz wideo

W tabeli prowadzi Bayern, który ma 6 punktów; o 2 gorsza jest Roma, Man. City ma punkt, a CSKA bez punktów.

Grupa F:
W szlagierowo zapowiadającym się meczu 2. kolejki Ligi Mistrzów Paris Saint-Germain wygrało u siebie z Barceloną 3:2. Gospodarze objęli prowadzenie w 10. minucie po strzale Davida Luiza. Już 2 minuty później wyrównał jednak Lionel Messi pięknym strzałem z dystansu. W 26. minucie PSG ponownie objęło prowadzenie; tym razem po golu Marco Verratiego. W 54. minucie paryski klub prowadził już 3:1, a bramkę zdobył Blaise Matuidi. Po upływie dwóch minut rozmiary porażki zmniejszył Neymar.

W drugim meczu APOEL Nikozja zremisował u siebie z Ajaxem Amsterdam 1:1. Gospodarze objęli prowadzenie w 31. minucie po tym, jak Gustavo Manduca wykorzystał rzut karny podyktowany za zagranie ręką Van Rhijna. W 28. minucie wyrównał Duńczyk Lucas Andersen.

>>>APOEL Nikozja - Ajax Amsterdam 1:1 (1:1). Zobacz gole
>>>Paris St.-Germain - FC Barcelona 3:2 (2:1). Zobacz gole

W tabeli prowadzi PSG, które ma 4 punkty; o punkt mniej ma Barcelona, Ajax ma 2 punkty, a cypryjski klub - punkt.

Grupa G:
Chelsea Londyn wygrała w Lizbonie ze Sportingiem 1:0 i objęła prowadzenie w grupie G Ligi Mistrzów. Jedynego gola w 34. minucie strzelił Serb Nemanja Matić.

W drugim meczu Schalke 04 tylko zremisowało u siebie ze słoweńskim Mariborem 1:1. W 37. minucie goście objęli prowadzenie po strzale Damjana Bohara. Gospodarze wyrównali w 56. minucie, a gola zdobył kapitan, Klaas-Jan Huntelaar.
>>>Sporting Lizbona - Chelsea Londyn 0:1 (0:1). Zobacz wideo
>>>Schalke 04 - NK Maribor 1:1 (0:1). Zobacz gole

W tabeli prowadzi Chelsea z dorobkiem 4 punktów, po 2 punkty mają Schalke i Maribor, a Sporting zamyka stawkę z punktem.

Grupa H:
Piłkarze FC Porto w dwie minuty strzelili 2 bramki i uratowali remis w wyjazdowym meczu z Szachtarem. Mecz zaczął się po myśli Porto, które w 35. minucie mogło objąć prowadzenie, ale strzał z rzutu karnego Yacine'a Brahimiego obronił bramkarz ukraińskiego klubu, Andrij Pjatow.

Pierwszy gol padł w 52. minucie, a prowadzenie Szachtarowi dał Alex Teixeira. W 85. minucie gospodarze prowadzili już 2:0 po strzale Luiza Adriano i wydawało się, że Szachtar wygra. W 89. minucie kolejny rzut karny dla Porto wykorzystał Kolumbijczyk Martinez, który w doliczonym czasie uratował punkt dla portugalskiego klubu.

W drugim meczu BATE Borysów pokonało Athletic Bilbao 2:1 po golach Denisa Poljakowa (19’) i Aleksandra karnickiego (41’); honorowego gola dla klubu z Bilbao strzelił Artiz Aduriz.

>>>BATE Borysów - Athletic Bilbao 2:1 (2:1). Zobacz gole
>>>Szachtar Donieck - FC Porto 2:2 (0:0). Zobacz gole

W tabeli prowadzi Porto z dorobkiem 4 punktów, o punkt mniej ma BATE, Szachtar ma 2 punkty, a Athletic punkt.