Grupa A:
Juventus Turyn przegrał na wyjeździe z mistrzem Hiszpanii Atletico Madryt 0:1 (0:0).
W drugim meczu grupy A szwedzkie Malmoe FF pokonało Olympiakos Pireus 2:0 (1:0). Przy drugiej bramce dla Malmoe asystę miał wprowadzony na ostatni kwadrans Paweł Cibicki.
>>>Malmoe - Olympiakos 2:0. Zobacz gole

Grupa B:Piłkarze Realu Madryt wygrali na wyjeździe 2:1 z bułgarskim Łudogorcem Razgrad. Pierwsi gola zdobyli gospodarze po strzale Marcelinho w 6. minucie. Pięć minut później rzutu karnego nie wykorzystał Cristiano Ronaldo. W 25. minucie Portugalczyk ponownie wykonywał "jedenastkę", tym razem skutecznie. Zwycięskiego gola dla Realu zdobył Karim Benzema w 77. minucie.
W drugim meczu tej grupy szwajcarski Basel pokonał Liverpool 1:0.
>>>Basel - Liverpool 1:0. Zobacz wideo

Grupa C:Zenit Sankt Petersburg zremisował z AS Monaco 0:0. Oba kluby po dwóch meczach mają po cztery punkty.
W drugim spotkaniu grupy C Bayer Leverkusen wygrał z Benfiką Lizbona 3:1.

Grupa D:
Arsenal Londyn pokonał Galatasaray Stambuł 4:1 (3:0). Hat trickiem popisał się Danny Welbeck, czwartego gola dla Arsenalu zdobył Alexis Sanchez.
Wojciech Szczęsny w 60. minucie meczu dostał czerwoną kartkę za faul na Buraku Yilmazie. Ten ostatni wykorzystał "jedenastkę" zdobywając honorowego gola dla Galatasaray.
W drugim spotkaniu tej grupy Anderlecht przegrał z Borussia Dortmund 0:3 (0:1). Łukasz Piszczek zaliczył asystę przy golu Adriana Ramosa na 2:0.