Wynik meczu w 66. minucie otworzył Stephan Lichtsteiner, który dał prowadzenie turyńczykom. Cieszyli się jednak z niego tylko dwie minuty, bo wyrównał Mauro Icardi. W 78. min zwycięstwo drużynie trenera Franka de Boera zapewnił Ivan Perisic.

Juventus ma na koncie dziewięć punktów i traci jeden do prowadzącego Napoli, które w sobotę przed własną publicznością wygrało z Bologną 3:1. W 61. minucie w drużynie gospodarzy na boisku pojawił się Arkadiusz Milik i w nieco ponad kwadrans zdobył dwie bramki. Polak ma już cztery ligowe gole w tym sezonie.

Reprezentant Polski w drugiej kolejce również ustrzelił dublet w wygranym 4:2 meczu z AC Milan.

Cały mecz w barwach Napoli rozegrał Piotr Zieliński. Od 81. minuty zwycięzcy grali w przewadze jednego zawodnika, bowiem czerwoną kartkę za faul, właśnie na Zielińskim, dostał Szwed Emil Krafth.