Polscy piłkarze rozegrali cały mecz, a Milik w 77. minucie został ukarany żółtą kartką. Jedyna bramka padła już w dziewiątej minucie. Na listę strzelców wpisał się Andrea Petagna.

Napoli utrzymało drugie miejsce w tabeli, ale do Juventusu traci już cztery punkty. Dwa gole dla "Starej Damy" zdobył Gonzalo Higuain, a jednego Paulo Dybala. Wszystkie padły między 65. a 70. minutą.

Trzecia w zestawieniu z pięcioma punktami straty jest AS Roma. Stołeczna drużyna z Wojciechem Szczęsnym w składzie pokonała u siebie Inter Mediolan 2:1. Prowadzenie w piątej minucie dał gospodarzom Edin Dżeko. W 72. polskiego bramkarza pokonał Ever Banega, ale chwilę później Roma znów wygrywała, a z gola cieszył się Konstantinos Manolas.