Brazylijczyk to czołowy zawodnik, który może grać na kilku pozycjach - powiedział Lewandowski podczas gali tygodnika „Sport Bild” w Hamburgu na temat nowego nabytku Bayernu. To daje nam wiele możliwości – dodał.

Reklama

Coutinho potrafi grać naprawdę dobrze ofensywnie, ma doskonałe podania i jest kreatywny. Myślę, że może nam pomóc - podkreślił reprezentant Polski. Po ostatnich transferach Coutinho, Ivana Perisica i Michaela Cuisance, Polak zaznaczył: Dwóch lub trzech graczy robi dużą różnicę.

Bez wzmocnień trudno będzie nam walczyć o wszystkie trofea – mówił w lipcu Lewandowski. Muszę powiedzieć szczerze, że nasz skład nie wygląda optymalnie. To nie jest tajemnica - dodał.

Piłkarz reprezentacji Brazylii Philippe Coutinho został oficjalnie wypożyczony na sezon z Barcelony do Bayernu Monachium - potwierdziły w poniedziałek oba kluby.
Dzień wcześniej Bayern poinformował, że ten zespół wzmocnił piłkarz reprezentacji Francji do lat 20 Michael Cuisance. Ponadto niedawno mistrzowie Niemiec wypożyczyli z Interu Mediolan Ivana Perisica.