Bramki dla "The Blues" zdobyli Brazylijczyk Willian w 13. minucie oraz w drugiej połowie Ross Barkley.

Trwa ładowanie wpisu

To trzecia porażka Liverpoolu w czterech ostatnich meczach, licząc wszystkie rozgrywki. Podopieczni Juergena Kloppa przegrali na wyjeździe z Atletico Madryt 0:1 w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów, a ostatnio ulegli Watfordowi 0:3 w Premier League.

W pozostałych wtorkowych meczach Pucharu Anglii lider zaplecza angielskiej ekstraklasy West Browmich Albion, bez Kamila Grosickiego w kadrze, przegrał z Newcastle United 2:3, a również drugoligowy Reading FC uległ po dogrywce Sheffield United 1:2.

Dzień wcześniej awans wywalczył Arsenal. "Kanonierzy" pokonali na wyjeździe występujący na trzecim poziomie Portsmouth 2:0.

W środę i czwartek pozostałe mecze. W pierwszym z tych terminów broniący trofeum Manchester City zmierzy się na wyjeździe z występującym klasę niżej zasłużonym angielskim klubem Sheffield Wednesday.