Chelsea zawodzi w Premier League

Gospodarze odrobili straty już w 15. minucie, gdy pomocnik Middlesbrough Jonathan Howson próbując zablokować dośrodkowanie, skierował piłkę do własnej bramki. Jeszcze przed przerwą gole strzelili Enzo Fernandez, Axel Disasi i Cole Palmer, więc kibice Chelsea mogli rozpocząć świętowanie długo przed zakończeniem meczu.

W drugiej połowie bramkarza Middlesbrough pokonali jeszcze Palmer i Noni Madueke, a rozmiary porażki gości zmniejszyło honorowe trafienie Morgana Rogersa.

Chelsea w tym sezonie prezentuje się znacznie poniżej oczekiwań i zajmuje dopiero dziewiąte miejsce w Premier League, jednak już za miesiąc zawodnicy trenera Mauricio Pochettino powalczą o trofeum.

Skromna zaliczka Liverpoolu

W środę Fulham podejmie Liverpool na Craven Cottage. "The Reds" będą bronić jednobramkowej zaliczki z pierwszej spotkania (2:1).

Finał rozgrywek zostanie rozegrany 25 lutego na londyńskim Wembley.