Dziennik Gazeta Prawana logo

Antiga może słono zapłacić za porażkę z USA. Prezes PZPS zastanawia się, czy przedłużyć z nim kontrakt

18 sierpnia 2016, 07:00
Ten tekst przeczytasz w 2 minuty
Stephane Antiga
Stephane Antiga/PAP
Prezes PZPS Jacek Kasprzyk nie chce podejmować nagłych decyzji po porażce polskich siatkarzy w ćwierćfinale turnieju olimpijskiego w Rio de Janeiro i nie wie, czy Stephane Antiga pozostanie szkoleniowcem kadry. "Czekają nas rozmowy" - zaznaczył.

– zaznaczył.

Biało-czerwoni w ćwierćfinale gładko ulegli Amerykanom 0:3.

– podkreślił Kasprzyk.

Polacy, lecąc do Brazylii, zapowiadali, że interesuje ich wyłącznie złoty medal. Prezes uważa, że taka postawa była słuszna, ponieważ trzeba być pewnym siebie.

– ocenił.

Trenera Antigi Kasprzyk już tak bardzo nie bronił, ale też jednoznacznie go nie oskarżał. Zachowywał dystans i prosił o chwilę zastanowienia.

- zaznaczył.

Kasprzyk dodał, że na razie nie może zapewnić, że nie będzie zmiany trenera.

- zapewnił

Prezesowi trudno było mówić o towarzyszących mu teraz uczuciach.

- dodał.

Jakiekolwiek decyzje w sprawie ewentualnej zmiany trenera będą najwcześniej we wrześniu.

- podkreślił.

W czterech ostatnich igrzyskach polscy siatkarze odpadali w ćwierćfinale. Za każdym razem obiecywali walkę o medal.


Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj