Kubiak zawieszony za użycie w wywiadzie obraźliwych słów wobec Irańczyków

| Aktualizacja:

Decyzją Wydziału Dyscypliny Polskiego Związku Piłki Siatkowej Michał Kubiak został ukarany naganą i zawieszeniem na sześć meczów - poinformowała krajowa federacja. To konsekwencja użycia przez kapitana biało-czerwonych w wywiadzie obraźliwych słów wobec Irańczyków.

wróć do artykułu
 • ~Konsekwencja
  (2019-06-04 22:38)
  Gdyby tak analogicznie zawieszano za używanie słów obraźliwych wobec Polaków... Musieliby zawiesić Tfuska, Bolęsę, Komoruskiego, Frasynieuka, Thunową, Jandzinę, i wielu innych sportowców.
 • ~Kasia
  (2019-06-04 21:19)
  Powinien przyjąć metodę polityków Pisu i biskupów i powiedzieć PRZEPRASZAM.Nie byłoby kary.Mógł też powiedzieć ,,że wybrali kilka jego słów z kontekstu, lub, że podrzucono mu tekst w ostatniej chwili przez asystenta, jak to robią pisowcy.
 • ~krzyhoo1
  (2019-06-04 21:52)
  Poczekajmy na decyzję światowej federacji wolejbola - ci nie będą się patyczkować. Swoją drogą jaki tytuł ma nawet najlepszy sportowiec na świecie (którym Kubiak wcale nie jest) do oceniania innych nacji? Na postawie jego boiskowych doświadczeń z równymi mu intelektualnie kilkoma troglodytami?
 • ~Bożena Kuźniar
  (2019-06-08 10:40)
  Proszę poszukać wypowiedzi naszego Siatkarza,wychodzi na to że Oni mogą Nam płuc w Twarz a my mamy przepraszać,Irańczyk pierwszy obraził naszych Siatkarzy i Ich Rodziny i Polaków ,a Kubiak mu odpowiedział,nie rozumiem za co ma przepraszać i czemu tu się miesza politykę, Kubiak moim zdaniem nie zawinił ,teraz się lecie w b..e wszystkim Innowiercom a my to co ,mamy stać i czekać aż nas zniszczą.