Flyers przerwali serię czterech porażek, wygrywając zaledwie po raz czwarty w 14 meczach od przerwy na Weekend Gwiazd.

To całkiem fajne. Miło jest być nagradzanym – powiedział 24-letni Tippett. Zawodnik w zeszłym sezonie był częścią wymiany z Florida Panthers za Claude'a Girouxa. W bieżących rozgrywkach na koncie ma już 21 trafień.

On stąpa mocno po lodzie, jest niebezpieczny. Wiedzieliśmy, że jest dobrym graczem. Myślę, że musi się jednak jeszcze wiele nauczyć, ale zrobił ogromne postępy – powiedział trener Flyers, John Tortorella.

Porażka Blue Jackets w Anaheim z "Kaczorami" zakończyła się niemiłą wiadomością dla zespołu. Columbus (bilans mezów 21-40) został pierwszą drużyną wyeliminowaną z rozgrywek po sezonie zasadniczym. Na niewiele zdała się dobra postawa bramkarza gości Michaela Hutchinsona, który obronił 31 strzałów i miał asystę.