Pochodzący z Armenii Ohanian i rozpoczynająca Australian Open Williams o mającym przyjść na świat dziecku dowiedzieli się w styczniu tego roku. Jesienią, kiedy maluch będzie już na świecie, planowany jest ich ślub.

Fotografie nagiej i ciężarnej tenisistki, która zasłużyła już na miano najlepszej w dziejach kobiecego tenisa, wykonała słynna Annie Leibovitz. W posobny sposób fotografowała ona już wcześniej znane kobiety spodziewające się dziecka, m.in. Demi Moore.

Para poznała się dwa lata temu i właśnie romantyczne okoliczności początku tej znajomości opisuje "Vanity Fair". W maju 2015 roku Serena Williams szykowała się do rozegrania swego pierwszego meczu w Rzymie w ramach Italian Open. Spotkali się przy basenie, a ich pierwsza rozmowa dotyczyła zajmowania miejsc przy stolikach - tenisistka próbowała zniechęcić Ohaniana do ulokowania się w sąsiedztwie, strasząc go wyimaginowanym szczurem. - Jestem z Brooklynu. Często widuję szczury - odpowiedział niezrażony. Skończyło się na tym, że Serena zaprosiła go do swego stolika. I tak się zaczęło...