Serb, kierowca Formuły 1 Hiszpan Carlos Sainz oraz byli piłkarze Walijczyk Gareth Bale i Ukrainiec Andrij Szewczenko znaleźli się wśród nominowanych do rywalizacji w golfowej imprezie Ryder Cup Europe, która odbędzie się 27 września.

Reklama

Nie mogę się doczekać, aby rozegrać mecz w Rzymie i poczuć niesamowitą atmosferę Ryder Cup, który już stał się legendarny – powiedział Djokovic, 23-krotny mistrz Wielkiego Szlema, który obecnie bierze udział w US Open.

Pole wygląda jak fantastyczny sprawdzian gry w golfa. Mój partner do gry, Kipp Popert, doświadczony profesjonalista, wygrał ostatnio dużo podczas G4D Tour, więc jestem pewien, że możemy zdobyć punkt dla zespołu. To będzie wspaniałe widowisko dla fanów - dodał Serb.

Aktorka Kathryn Newton i były mistrz Super Bowl Victor Cruz również znaleźli się w drużynach, na których czele staną byli kapitanowie Ryder Cup, Colin Montgomerie i Corey Pavin.

Reklama

Mecz Gwiazd poprzedzi zaplanowany na 29 września - 1 października prestiżowe spotkanie reprezentacji Europy z drużyną USA.