Turecki klub grał w niedzielę u siebie z Gaziantepsporem; mecz zakończył się wynikiem 4:4 (0:2) w 7. kolejce ligi tureckiej. Punkt klubowi z Trabzonu zapewnił Paragwajczyk Oscar Cardozo zdobywając gola na 4:4 w 4. Minucie doliczonego czasu; wcześniej gole strzelali Algierczyk Essaid Belkalem, Malijczyk Mustapha Yatabare i Sefa Yilmaz.

Trabzonspor ma 8 punktów i zajmuje 12. Miejsce; do prowadzącego Besiktasu traci 6 punktów.

W 12. kolejce ligi belgijskiej Lokeren zremisowało na wyjeździe z Royal Mouscron-Peruwelz 2:2 (0:1). Gole dla rywali Legii strzelali Senegalczyk Mbaye Leye i Szwajcar Mijat Maric z karnego. W 84. minucie czerwoną kartkę dostał Duńczyk Alexander Scholz.

Lokeren ma 19 punktów i zajmuje piąte miejsce; do prowadzącego Anderlechtu traci cztery punkty.

Legia, która prowadzi w tabeli grupy L Ligi Europy, 6 listopada zagra u siebie z ostatnim Metalistem Charków.