Arda z dystansu strzela obok bramki Chelsea
David Luiz z rzutu wolnego posyła piłkę nad bramką gospodarzy
Miranda faulujeTorresa tuż przed polem karnym. Żółta kartka dla obrońcy Atletico.
Strzał Diego Costy zablokowany
86. min.
Raul Garcia opuszcza murawę. a boisko wchodzi David Villa.
85. min.
Raul Garcia myli się o centymetry. Piłka po jego strzale głową przelatuje tuż nad poprzeczką.
82. min.
Diego Costa uderza "przewrotka". Piłka przelatuje daleko od bramki.
80. min.
Sosa zmienia na murawie Suareza
79. min.
Arda Turan wyskczył wyżej od obrońców Chelsea i uderza tuż obok słupka.
78. min.
Raul Garcia posyła piłkę głową kilka metrów nad poprzeczką bramki Chelsea.
76. min.
Schwarzer z największym trudem odbija piłkę po uderzeniu Gabiego z rzutu wolnego
74. min.
Gabi i Obi Mikel ukarani żółtymi kartkami za przepychanki. Obaj nie zagrają w rewanżu.
73. min.
Schurrle wchodzi na boisko. Terry udaje się do szatni
72. min.
John Terry doznał kontuzji i opuszcza boisk. To koniec meczu dla Anglika.
69. min.
Rzut rożny dla Atletico. Schwarzer wychodzi na przed pole i łapie piłkę
65. min.
Żółta kartka dla Lamparda po faulu na rywalu. To oznacza, że pomocnik Chelsea ni zagra w rewanżu.
63. min.
Rzut wony dla Atletico z prawej strony pola karnego Chelsea. Po dośrodkowaniu piłkę głową wybija Terry.
61. min.
Zmiana w Atletico. Arda Turan wchodzi w miejsce Diego
60. min.
Diego posyła piłkę dwa metry obok słupka bramki Chelsea
58. min.
Piłkę po strzale Torresa łapie bramkarz gospodarzy
56. min.
Rzut rożny dla Chelsea. Diego Costa wybija piłę z pola karnego Atletico.
54. min.
Schwarzer broni strzał Diego sprzed pola karnego
53. min.
Rzut rożny dla Atletico. Piłka po dośrodkowaniu wpada w ręce Schwarzera.
49. min.
Brzydki faul Diego. Diego Luiz "oberwał" w szczękę leży na murawie.
48. min.
Lampard próbował szczęścia z dystansu. Courtois łapie piłkę
47. min.
Atletico od razu ruszyło do ataku. Jednak przebić się przez "zasieki" ustawione przez graczy Chelsea nie jest łatwo
46. min.
Po przerwie grę wznowili goście
Koniec pierwszej połowy:
45+3. min.
Rzut wolny dla Chelsea. Piłka ustawiona jest tuż przed polem karnym Atletico. David Luiz trafia w mur.
45+2. min.
Diego strzela zbyt słabo, by zaskoczyć bramkarza rywali
45. min.
Schwarzer łapie piłkę po wrzutce Gabiego
44. min.
Rzut rożny dla Atletico. Lampard przecina dośrodkowanie.
43. min
Rzut wolny dla Atletico. Gabi dośrodkował w pole karne. Piłkę wybija Obi Mikel.
41. min.
Diego Costa przyjmuje na pierś piłkę w polu karnym rywali, ale jego uderzenie zostało zablokowane
40. min.
Willian skutecznie blokuje Juanfrana i piłka opuszcza boisko
38. min.
Rzut rożny dla Chelsea. Piłkę po dośrodkowaniu pewnie łapie bramkarz Atletico.
36. min.
Suarez z dystansu posyła piłkę tuż obok słupka
35. min.
Dobre podanie w kierunku Torresa, ale Hiszpan będąc w "16" Atletico nie opanował piłki.
32. min.
Rzut wolny dla gospodarzy z ponad 30. metrów. Lampard wybija piłkę lecącą w pole karne.
30. min.
Raul Garcia uderza głową kilka metrów nad poprzeczką bramki Chelsea
27. min.
Kontra Chelsea. Ramires jednak zamiast podać do Torres zdecydował się na strzał z dystansu, ale był on bardzo niecelny.
25. min.
Podanie pole karne ale Raul Garcia był na spalonym
23. min.
Diego Costa na spalonym.
22. min.
Suarez przerywa rajd Luiza
20. min.
Rzut rożny dla Chelsea. Cahill uderza głową tuż obok słupka.
19. min.
Rzut rożny dla Atletico. Po krótkim rozegraniu i dośrodkowaniu, Costa uderza głową obok bramki
18. min.
Schwarzer wchodzi do bramki Chelsea
15. min.
Rzut rożny dla Atletico. Koke próbował zaskoczyć bramkarza gości uderzeniem bezpośrednio z cornera. Cech z trudem przenosi piłkę nad poprzeczką. Golkiper Chelsea ucierpiał w czasie tej interwencji i nie jest wstanie grać dalej.