Dziennik.plSiatkówka

Niedziela, 27 maja 2012

Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

Pogoda: Warszawa Dziś

temp. 21°C

Jastrzębski Węgiel zagra w finale play-off

2007-10-13 | Ostatnia aktualizacja: 23:13 | Komentarze: 0 | skomentuj

Nie mieli problemów żeby pokonać rywali. Jastrzębski Węgiel wygrał dziś z PZU AZS Olsztyn 3:0 i awansował do finału play-off. O tytuł mistrza polski siatkarze Węgla powalczą ze Skrą Bełchatów. To powtórka finału sprzed roku. Wtedy górą byli bełchatowianie.

Pogoda

POLSKA

Niedziela 2012-05-27

temp. min 3°C max. 22°C
opady: śladowe opady

Twoje miasto:

Program TV

Sprawdź program swojej ulubionej stacji:

Wczoraj siatkarze Węgla przegrali z PZU AZS 0:3. Dziś role się odwróciły. To gospodarze łatwo wygrali w każdym z trzech setów mając wyraźną przewagę. W ostatniej części gry rozbili rywali 25:15. Jastrzębski Węgiel po raz trzeci wygrał z olsztynianami i awansował do finału play-off.

W walce o tytuł mistrza kraju podopieczni Tomaso Totolo zmierzą się ze Skrą Bełchatów. W poprzednim roku w finale walczyły te same drużyny. Lepsi byli bełchatowianie, którzy wygrali rywalizację 3:1.

Sobotni mecz półfinału play-off Polskiej Ligi Siatkówki:

Jastrzębski Węgiel - PZU AZS Olsztyn 3:0 (25:22, 25:20, 25:15)
Stan rywalizacji: 3:1

Tomasz Fiłonik
Źródło: dziennik.pl

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Najczęściej komentowane

«