Wojewoda nie zamknął "Żylety" na stadionie Legii. Na razie...
04 września 2012 Wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski,
mimo wniosku policji, nie zdecydował się na zamknięcie trybuny
zwanej "Żyletą" na stadionie Legii Warszawa.
Poniedziałkowy mecz ligowy z Podbeskidziem Bielsko-Biała będzie
stanowił jednak test dla fanów i organizatorów.