Dziennik Gazeta Prawana logo

Seksowna polska mistrzyni w reklamie z półnagimi sportowcami

6 czerwca 2011, 15:25
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Seksowna polska mistrzyni w reklamie z półnagimi sportowcami
Inne
Jest ich troje - dwóch świetnych szwajcarskich kolarzy i ona - znakomita mistrzyni świata w kolarstwie górskim Maja Włoszczowska. W reklamie słynnego producenta rowerów wszyscy pokazali się bez koszulek... To jedna z najseksowniejszych sportowych reklam w ostatnim czasie!

W reklamie Scotta - marki, której sama jest wierna od lat - Maja Włoszczowska wygląda pięknie, ale i drapieżnie. Palcami zostawia na swych plecach charakterystyczny ślad - tęczę "zdjętą" z koszulki mistrzyni świata.

Pięknej Polce partnerują dwaj Szwajcarzy. To Nino Schurter - brązowy medalista olimpijski (Pekin 2008) i mistrz świata w kolarstwie górskim (Canberra 2009) oraz Florian Vogel - brązowy medalista mistrzostw świata (Canberra 2009).

Schurter występuje jako "siła", Vogel jako "osiągnięcie", a Włoszczowska jako "piękno". Reklamę można znaleźć m.in. w poświęconym sportom ekstremalnym portalu freecaster.tv, a także na stronie producenta >>>

2145873-wloszczowska-reklama2.jpg
Maja Włoszczowska w najnowszej reklamie Scotta
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Własne
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj