Dla Adamka to była bolesna lekcja. Ukrainiec zniszczył nadzieje Polaka o zdobyciu pasa mistrza świata. Tomasz jednak nie porzucił marzeń o zostaniu najlepszym bokserem w wadze ciężkiej. Pracuje jeszcze ciężej i jest silny jak nigdy.

Reklama

Mój trener od przygotowania fizycznego Tyler Woodman wprowadził nowy zestaw ćwiczeń - relacjonuje Adamek. Zaowocowało to przyrostem masy mięśniowej, a także większą siłą ciosów. Moi sparingpartnerzy już je poczuli, a niedługo Aguilera się o tym przekona.

Adamek sparował m.in. z Derrickiem Rossy i Bobbym Gunnem. Wszyscy skarżyli się na mocne ciosy Polaka. Poczuł je również jego trener Roger Bloodoworth. Tomasz stoczył kilka rund pokazowych, uderzając w „trenerskie łapy”, które miałem na rękach i przyznam, że uderza o wiele mocniej. Czuję na sobie, że wzmocniła się siła jego ciosu. Przybył też na wadzę. Walka z Kliczką była dla niego lekcją, z której wyciągnął właściwe wnioski. Nie mogę się doczekać by zobaczyć, jak wypadnie w pojedynku z Nagy Aguilerą - mówi Bloodworth.
Za 17 dni ujrzymy nowego Adamka wchodzącego do ringu w rytm nowego utworu Funky Polaka. Poprzednio towarzyszył mu utwór „Pamiętaj”, teraz usłyszymy piosenkę „Jestem jak strzała”.

>>>Czytaj także: Stoch zdobędzie 1000 punktów