Mike Tyson o Powstaniu Warszawskim: Polakom gó**o się stało w porównaniu z tym, co dotyka czarnych w Ameryce [WIDEO]

| Aktualizacja:

Mike Tyson został zapytany przez TVP Info o film dotyczący Powstania Warszawskiego, w którym wziął udział oraz o same wydarzenia, które miały miejsce 1 sierpnia 1944 roku. Odpowiedź byłego boksera była bardzo dosadna.

wróć do artykułu
  • ~Vito
    (2019-06-27 12:23)
    123 lata zaborów + 5 II WW i obozów zagłady + 45 komunizmu. No fakt, 250 lat z tego nie wychodzi. Ale lekko nie było, niech Tyson nie wygaduje głupot, tylko pozna trochę polską historię. Wtedy zmienił by zdanie.
  • ~Nino
    (2019-06-27 12:13)
    A kto prosi tego KNURA o opinie!!! Na bananowce buraku, hustawce sie z malpami;););)
  • ~Polak
    (2019-06-27 12:12)
    Przecież niedawno wynajeto go za wielką kase aby reklamował PL wśród polonii wykletej...
  • ~Kici
    (2019-06-27 12:08)
    Co možná czekac od negra!!!
  • ~Bingo
    (2019-06-27 12:19)
    Gratulujemy PiSowi rozpoczęcia intelektualnych dyskusji. Dyplomatołki.
  • ~Misio.,,,,,,,,,,,,.....,...
    (2019-06-27 13:31)
    Może należy pokazać Tysonowi film o rzezi na Woli, bo to również było Powstanie Warszawskie i działanie "niemieckiej wysokiej kultury ". Murzynów raczej nie mordowano w ten sposób, bo byli cenni jako narzędzia pracy.
  • ~misiek
    (2019-06-27 12:06)
    I tak Polacy bedą uważali się za najbardziej prześladowany i pokrzywdzony naród . Tak mają katoprawackie osobniki.
  • ~Wieloryb
    (2019-06-27 12:13)
    Krótko i na temat.Brawo !
  • ~buhahahaha bardzo dobrze
    (2019-06-27 12:22)
    pi.sio.rom.... i jak wam w waszych sekciarskich ry.j.ach? ale sobie znaleźliście autorytet....buhahaha
  • ~Pott
    (2019-06-27 15:04)
    Ok, ok, oj, to sie teraz Polakom narazil, a jeszcze gorzej ze czarny!
  • ~Genowefa Powabna
    (2019-06-27 14:30)
    On był bardzo bity po głowie przez ostatnie 20 lat. Bądźcie wyrozumiali dla czarnego boksera że slumsów NY
  • ~Dominik
    (2019-06-27 14:13)
    Prześladowanie murzynów łapanki w Afryce wywożenie w ciasnych kajutach pod pokładem stłoczonych ludzi do ameryki gdzie nie mieli żadnych praw całe swoje życie bici poniżani i zmuszani do pracy na plantacjach w upale lub zimnie (u nas w upał dzieciom w ławkach trudno wysiedzieć) kobiety gwałcone na porządku dziennym, ich dzieci zabierane matkom od urodzenia były niewolnikami doświadczały tylko bólu i cierpienia przez całe życie. Ciężko to sobie wyobrazić czy pojąć, tak się budował sukces białych ludzi w Ameryce chociaż nie tylko bo korzystało na tym wiele innych krajów. Tyson wie co mówi nasze cierpienie z Powstania Warszawskiego czy nawet przez okres całych rozbiorów do cierpienia tych ludzi ma się nijak. Pozdrawiam
  • ~KRYSTEK
    (2019-06-27 12:24)
    CI CO PRZYKLASKUJA TO NIE ZNAJA JEGO HISTORJE PRZECIEZ ON I ZYLI NA INNYM KONTYNECIE TO WIADOMO ZE TA RASA NIE BYLA SZANOWANA I WYKORZYSTYWANA JAKO NIEWOLNICY APOLSKA BYLA GNEBIONA PRZEZ NIEMCY I SOWIETOW TEZ DOPUSZCZANO SIE DO GWALTOW IMORDOW DZIECI TEZ ZROBIONO Z POLAKOW NIEWOLNIKOW ZEBY NA NICH PRACOWAC WIELU NAUKOWCOW WYKORZYSTYWANO DO PRAC DLA NICH ZE PODOBNIE W TEJ CZESCI KONTYNENTU TAK SAMO GARDZONO LUDNOSCIA
  • ~antyPiterek
    (2019-06-27 12:49)
    pan Tyson zapomnial dodac ze Martin Luter King tez bral wspoludzial w gwalcie, i ze niestety ale juz ponad 150 lat nie ma niewolnictwa, ale wiele z jego pokrewnych mu osob nie moze mentalnie wyjsc z zaleznosci finansowej od panstwa (zasilki), etc.
  • ~boxer Ali Baba
    (2019-06-27 13:14)
    tyson to gwalciciel i bezglowie!!!
  • ~krystek jesteś też
    (2019-06-27 12:29)
    potomkiem czarnych z Afryki, że piszesz po polskiemu a nie po polsku, analfabeto?
  • ~Roland
    (2019-06-27 14:20)
    Bojkot produktów sygnowanych wizerunkiem tego bezmózga!
  • ~rychu
    (2019-06-27 14:19)
    Tyson, amerykanski szczyt intelektu !!!!!!!! tylko Trump jest od niego glupszy !!!!!!!!!! reszta tego co chcialbym napisac okrzyknietaby zostala rasizmem, wiec zamilkne !!!!!!!!!!!!!!
  • ~www
    (2019-06-27 12:48)
    Zainteresowanie czymkolwiek, co opowiada ten dzisiaj "celebryta" (w 100% potwierdza moją teorię synonimowości dwóch słów "celebryta" i "bezmózgowiec") nie ma żadnego sensu! Nie mam pewności, czy Tyson skończył szkołę podstawową! Tak jest i z innymi "celebrytami", bo brak jakiejkolwiek wiedzy na jakikolwvek temat to ich cecha wspólna!
  • ~╲╱.├─┤
    (2019-06-27 18:15)
    Pan Tyson nie jest zbyt dobrze zorientowany tak w historii Polski jak i historii Afroamerykanów - jeden z Afroamerykanów (Booker Taliaferro Washington) odwiedzając w okolicach 1910 roku Polskę tak pisał w swojej książce "The Man Farthest Down" o polskich chłopach uciskanych przez szlachtę i źydowskich arendarzy: >>„to było takie samo życie, jakie poznałem i którym żyłem wśród murzyńskich rolników w Alabamie” (oryg. ang.: there was much the same life that I had known and lived among the Negro farmers in Alabama). Wyraził też przekonanie, iż „każdy studiujący tę tematykę, znajdzie wiele interesujących porównań między obecną sytuacją Polaków i amerykańskich Murzynów”<< (za Wikipedia - Przekleństwo Chama). Rdzenni Polacy byli we własnym państwie niewolnikami tak swoich rodaków jak i imigrantów z Azji Zachodniej.

Może zainteresować Cię też: