• ~Gottard
  (2013-02-23 10:55)
  Dwóch tetryków-emerytów robi show żeby wydoić trochę pieniążków z durnej gawiedzi.
 • ~Konrad Wallenrod
  (2013-02-23 10:20)
  No i Golota zapozna sie z deskami.
 • ~kontestator
  (2013-02-23 22:06)
  Saleta nie ma się co równać osiągnięciami do Gołoty. Nie było przed Gołotą polskiego pięściarza, który by walczył z tyloma tuzami światowego boksu. Szkoda ,że nie wytrzymywał psychicznie presji pojedynków i przegrywał walki które mógł wygrać. Mimo to mam wielki szacunek do Gołot, y bo bez wątpienia jest jak dotąd najbardziej znzaczącym polskim bokserem w zawodowym boksie.
 • ~adelaide
  (2013-02-23 19:40)
  Brzydzę się niektórymi paskudnymi, chamskimi, obraźliwymi, komentarzami dot. tej walki i bokserów, którzy w niej wystąpią !

  Organizatorzy, media podkręcają temperaturę bo chodzi im tylko o zyski ale dziwię się tej hołocie co na forach, także tu, wypisuje impertynencje.

  Obydwaj panowie, zasłużyli się dla polskiego sportu.

  Andrzej Gołota, wg mnie i większości ekspertów, został oszukany, i skrzywdzony, przez sędziów, w dwóch walkach
  o mistrzostwo świata. Żaden z polskich bokserów nie walczył z tyloma najlepszymi bokserami na świecie co Gołota
  a On z wieloma wygrał. Lubię go tak jak i miliony Polaków, w Polsce i na świecie, także za to, że nigdy nie był pyszałkiem, takim jak jest, np. bez obrazy, Adamek.

  Gołota, rozsławił w świecie, polski boks i Polskę; ma szacunek, poparcie, podziw i miłość Polaków w USA i w innych państwach a także milionów Polaków w Polsce.

  Saleta, też przyczynił się do rozwoju polskich sportów walki w Polsce, rozsławienia polskiego sportu i Polski na świecie.

  Należy się im za to wielki szacunek i chwała.

  I trzeba pamiętać, że, przecie, to nie Oni doprowadzili do zorganizowania tego pojedynku.

  Ten pojedynek, z pewnościa wymyśleli, nie Gołota i nie Saleta a sponsorzy, doradcy i media, w tym Polsat, który jest organizatorem walki, bo to oni tj. organizator, media, sponsorzy, doradcy, jak zwykle nic nie ryzykując, najwięcej na tym pojedynku zarobią, to im chodzi o kasę i tylko o kasę, nic więcej.

  Zaś Gołota i Saleta otrzymali propozycję, jak się to mówi, nie do odrzucenia ale nawet nie ze względu na zagwarantowaną im kasę ale ze względu na to, że powodowani ambicją, możliwościa pokazania swoich umiejętności, możliwości, mogąc swoją karierę zakończyć taką ciekawą, bardzo interesującą dla milionów sympatyków tego sportu, walką, nie mogli odmówić.

  Media, celowo i z premedytacją podkręcają temperaturę aby podnieść oglądalność i zainteresowanie, bo chodzi im tylko o kasę dla siebie.

  Mam nadzieję, że Gołota i Saleta mimo wielu animozji między nimi, nie ulegną tym krwiożerczym poduszczeniom mediów i walka będzie pokazowa, interesująca dla kibiców boksu, może będzie twarda, może będą padać na deski, może zakończy się nokautem ale mam nadzieję, że będzie to fair i ładna walka jak przystało na dobrze wyszkolonych, doświadczonych, pięściarzy.

  Ja wolałabym aby walka zakończyła się remisem, bez skandalu i bezpiecznie dla obu bokseerów.

  Szanując Saletę, kibicuję jednak Gołocie.
 • ~dobry duch sportowców.
  (2013-02-23 19:36)
  Abonament trzeba natychmiast przestać płacić, za to Tych co ustalają program (że niema transmisji z walki A.Gołoty z T.Adamkiem.) należy wyrzucić z telewizji na zbity pysk i za jaja przytroszczyć do drzwi wahadłowych aby pamiętali, że telewizja jest i ma być państwowa ,a nie wybranych jełopów i zwykłych gnojków!
 • ~konus
  (2013-02-23 14:36)
  Jarosław by zabił wszystkich śmiechem
 • ~Polon
  (2013-02-23 14:33)
  Golocie nawet piesci sie nie chce zacisnac.
  Ta walka zapowiada sie na niezla zenade.
 • ~satyr
  (2013-02-23 13:50)
  Walczą jak dawni rycerze (zakute łby) o "cnotę" (dobre imię) swojej "wybranki".
  Niewiasty lubią oglądać "mordobicie", dla swojej "chwały" PO(srane)- dziewice.
  Same już się "walą" po mordach (słaba płeć).
  Niejednego "chłopa" by "zmasakrowały" - jakby miały "pozwolenie".
  Baby do "garów".
 • ~andreww
  (2013-02-23 16:06)
  po[lsat juz się zsikał w rajtuzy. walka stulecia hehe
 • ~marko
  (2013-02-23 18:52)
  SALETA WYGRA A GOŁOTA UCIEKNIE TO JEST TCHÓRZ !!!
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.