Dziennik Gazeta Prawana logo

Właśnie tak Lech pożegnał Puchar UEFA

27 lutego 2009, 09:37
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Lech Poznań odpadł z Pucharu UEFA, przegrywając na wyjeździe w 1/16 finału z Udinese Calcio 1:2. W pierwszej połowie polski zespół grał naprawdę świetnie i rozbudził nadzieje kibiców. Niestety w drugiej części meczu rywale nie pozostawili Kolejorzowi złudzeń. Zobacz bramki z tego spotkania.

Piłkarze Kolejorza mocno zaostrzyli apetyty kibiców w Polsce na awans do 1/8 finału Pucharu UEFA, gdy w pierwszej połowie strzelili bramkę, która - przy remisie w Poznaniu - dawała im awans. Druga połowa zweryfikowała jednak te nadzieje.

Szczęście było blisko...

>>>Wielkie nadzieje! Rengifo strzela na 1:0 dla Lecha

>>>Tak Udinese doprowadziło do wyrównania

>>>To już jest koniec. Błąd Kikuta, gol Di Natale. Lech żegna się z Pucharem UEFA

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj