Polska - Norwegia 1:0

Skład Polaków: W. Szczęsny - Ł. Piszczek, A. Głowacki, K. Glik, D. Dudka - A. Matuszczyk (90+3. J. Gol), R. Murawski (88. G. Krychowiak) - J. Błaszczykowski, R. Lewandowski, L. Obraniak (79. Guerreiro) - I. Jeleń (64. Grosicki)

Skład Norwegów: J. Knudsen - H. Hauger (45. Yttergard Jenssen), K. Waehler (59. V. Demidov), B. Hangeland, J. A. Riise - M. Pedersen (87. P. Vaagan Moen), J. Carew (59. M. Abdellaoue), E.Ruud, A. Tettej (45. B. Riise) - Ch. Grindheim, E. Huseklepp

90+3. min. - Janusz Gol zmienia Matuszczyka. Koniec meczu.

88. min. - Zmiana w polskim zespole. Krychowiak zmienia Murawskiego.

86. min. - Roger strzela z dystansu, ale bardzo niecelnie.

84. min. - Znów mamy szczęście. Piłka przelatuje wzdłuż naszego pola karnego.

80. min. - Piszczek leży na murawie. Dostał łokciem w twarz. Po chwili Polak wraca do gry.

79. min. - Roger Guerreiro zmienia Obraniaka. To jego powrót kadry po długiej przerwie.

77. min. - Zamieszanie pod naszą bramką. Wybijamy piłkę.

74. min. - Błąd Błaszczykowskiego naprawia Murawski.

72. min. - W drugiej połowie Norwegowie z łatwością rozbijają ataki Polaków. Mamy problemy z wyjściem z własnej połowy boiska.

71. min. - Huseklepp dryblował i... piłka uciekła mu za boisko.

69. min. - Hangeland narobił zamieszania przed naszym polem karnym. Ostatecznie został powstrzymany.

67. min. - Szczęsny łapie piłkę po rykoszecie.

66. min. - Obraniak faulowany na środku boiska.

64. min. - Zmiana w naszym zespole. Grosicki wchodzi za Jelenia.

63. min. - Tracimy piłkę na środku boiska. Odzyskuje ją Dudka. Obraniak podaje do Piszczka, ale ten źle dośrodkowuje.

61. min. - Atomowy strzał Riise z rzutu wolnego. Szczęsny wybija piłkę na rzut rożny.

60. min. - Znów gorąco w polu karnym Polaków. Sytuację wyjaśnia Głowacki.

58. min. - Żółta kartka dla Obraniaka.

57. min. - Groźne pod bramką "biało-czerwonych". Na szczęście rywale nie wykorzystali okazji.

55. min. - Riise mija Murawskiego i uderza z 20. metrów. Szczęsny pewnie łapie piłkę.

54. min. - Rzut rożny dla Norwegów. Fatalne dośrodkowanie Riise.

52. min. - Piłka wychodzi za boisko. Szczęsny zaczyna od bramki.

50. min. - Mocny strzał Riise zablokowany przez naszych defensorów.

49. min. - Błaszczykowski traci piłkę przed polem karnym rywali.

48. min. - Po drugiej stronie boiska na spalonym Carew

47. min. - Jeleń na spalonym.

46. min. - Drugą połowę rozpoczęli Polacy.

45. min. - Rzut wolny dla Norwegów z 18. metrów. Pedersen trafi w mur. Kontra Polaków. Faul na Lewandowskim. Mamy rzut wolny. Obraniak dośrodkowuje, a Hangeland wybija pikę na rzut rożny. Kolejna wrzutka znów najwyżej skacze Hangeland. Sędzia kończy pierwszą połowę. Po golu Lewandowskiego prowadzimy 1:0.

43. min. - Ufffffff, Hangeland był bliski wyrównania.

42. min. - Kontra Polaków. Lewandowski podaje w pole karne, ale tam znów nie ma żadnego z Polaków.

41. min. - Faul Obraniaka. Rzut wolny dla Skandynawów. Dośrodkowanie i wybijamy piłkę.

40. min. - Aut dla Norwegów.

39. min. - Riise strzela i trafia... w swojego partnera zespołu.

38. min. - Świetny odbiór w defensywie Matuszczyka.

35. min. - Huseklepp wrzuca piłkę z lewej strony wprost na głowę Piszczka.

33. min. - Błaszczykowski powstrzymany na prawym skrzydle.

32. min. - Huseklepp dryblował w naszej "16". Piłkę spod jego nóg wybił Glik.

30. min. - Dudka naprawia błąd Glika, który niecelnie podawał przed naszym polem karnym.

28. min. - Na trybunach jest grupka polskich kibiców i głośno dopinguje "biało-czerwonych".

26. min. - Murawski źle podaje do Piszczka.

24. min. - Piłka uciekła Obraniakowi na aut.

23. min. - Tetteh przedarł się środkiem i uderzył nad bramką Szczęsnego.

19. min. - Goooooool!!! Piękna indywidualna akcja Lewandowskiego. Napastnik Borussii znalazł lukę w obronie rywali i strzałem zza pola karnego pokonuje bramkarza. To jego 10. gol w kadrze.

15. min. - "Lewy" wrócił do obrony przerwał akcję Skandynawów. Rzut rożny... dośrodkowanie, Szczęsny wychodzi na przedpole i mija się z piłką. Na szczęście "Wikingów" nie wykorzystują błędu naszego golkipera.

14. min. - Obraniak podaje do Lewandowskiego. Nasz napastnik nie opanował piłki.

13. min. - Dobry pressing Polaków na połowie rywala. Mamy piłkę, ale po chwili ją tracimy.

11. min. - Grindheim centruje z prawego skrzydła... piłka wychodzi za boisko.

9. min. - Możemy mówić o szczęściu. Mogło być 1:0 dla Norwegii. Carew strzelił głową tuż bok słupka.

8. min. - Dudka dośrodkował w pole karne, ale tam nikogo nie było.

7. min. - Szczęsny wyjściem z bramki przerywa akcję rywali.

6. min. - Norwegowie pozwalają Polakom rozgrywać piłkę na własnej połowie.

5. min. - Faul na Lewandowskim. rzut wolny, Dośrodkowanie i piłka wychodzi na aut.

3. min. - Dośrodkowanie rzutu wolnego w naszą "16". Dobra interwencja Szczęsnego.

2. min. - Pierwsza akcja Polaków kończy się stratą Murawskiego przedpolem karnym rywali.

1. min. - Rozpoczęli Norwegowie. Faul Obraniaka na środku boiska.