Mecz fatalnie rozpoczął się dla legionistów. Już w 15. minucie spotkania goście przegrywali 1:0. Wojciecha Skabę pokonał Arkadiusz Piech.

W pierwszej połowie piłkarze ze stolicy grali bardzo słabo. I tylko szczęściu zawdzięczają, że na przerwę schodzili ze stratą jednego gola.

W szatni trener Maciej Skorża musiał chyba ostro zmotywować swoich piłkarzy, bo w drugiej części zobaczyliśmy zupełnie inną Legię. Szybko i z rozmachem grający legioniści raz za razem stwarzali groźne akcje pod bramką gospodarzy.

Na wyrównanie nie trzeba było długo czekać. Zaledwie 9 minut po przerwie był już remis. Z rzutu karnego wyrównał Marcin Komorowski. Mimo okazji z obu stron wynik do końca spotkania nie uległ zmianie.