Piłkarze Legii Warszawa będą grać na Pepsi Arenie?

| Aktualizacja:

Pepsi Arena - tak od nowego sezonu nazywać się będzie stadion przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie, na którym swoje mecze rozgrywa Legia.

wróć do artykułu
  • ~JasnePełne
    (2011-04-14 17:19)
    Pieprzy Arena. Albo Przekręt Arena
  • ~con donek
    (2011-04-14 12:20)
    HWD Bufetowej i BULA Komoruskiego.
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<
    (2011-04-14 12:01)
    STADION LEGII POWINIEN SIĘ NAZYWAĆ , PROPAGANDA-tvn-24-PO , KAŻDY BY WIEDZIAŁ O CO CHODZI ...
  • ~marco- Bufetowa za bar!
    (2011-04-14 12:00)
    A może ,,Piwo Królewskie Arena" - w końcu sponsor no i zatrudnić bufetową, tą z Ratusza, ktoś musi nalewać piwo do kufli.
  • ~wero
    (2011-04-14 11:49)
    To miasto jest właścicielem stadionu i ewentualny dochód za nazwę powinien trafić do kasy miasta. ITI jest dzierżawcą !
  • ~Bączysław Misiowski
    (2011-04-14 11:30)
    O job twaju mać, my kulturnyj narod!!!
  • ~azrael
    (2011-04-14 11:30)
    Najlepsza nazwa t Gudłaj-Arena . Nazwa była by hołdem dla HGW.
  • ~ajron1960
    (2011-04-14 11:15)
    Przekręt Bufetowej albo WSI Arena to odpowiednie nazwy dla stadionu.
    ITI płaci 5 mln rocznie za czynsz , a weźmie 6 mln rocznie tylko za nazwę. Żenada i żart, ale widać jak na dłonio, żę Tusk musi opłacać się TVN-owi za kłamstwa i manipulacje wspierające Platformę.
  • ~antykomuch
    (2011-04-14 11:11)
    OranżadaArena - będzie bardziej po Polsku.To był magiczny napój ubeków-właścicieli klubu.
  • ~"Przekręt Bufetowej"
    (2011-04-14 10:57)
    proponuję najbardziej adekwatna nazwę: "Przekręt Bufetowej". Wśród warszawiaków przyjmie się na pewno
  • ~PiSilub
    (2011-04-14 10:54)
    Ja proponuję na cześć największego Polaka omnipotencjalnego omnibusa jedynego dotychczas w naszej 1000 letniej historii prawdziwego przywódcę i człowieka godnego wszelakich hołdów wielkiego Lecha Kaczyńskiego.
  • ~Aculeus
    (2011-04-14 10:47)
    Popieram archeopteryxa, ktory nazwal stadion PEPSI URYNA
    - pomysloprostytuodawcow nazwy
  • ~Stadion imienia Wojciecha Jaruzelskiego i TVN24
    (2011-04-14 10:47)
    Powinien się nazywać: "Stadion imienia Wojciecha Jaruzelskiego, Doradcy Prezydenta Komorowskiego"
  • ~Marcin
    (2011-04-14 10:46)
    Bedziemy chodzic na Pepsi... chociaz wolalbym na Okocim ...
  • ~andrus
    (2011-04-14 10:12)
    Lepsza byłaby "K..wa Arena".
  • ~haha
    (2011-04-14 10:01)
    I tak każdy warszawiak będzie o nim mówił jak było od zawsze "stadion Legii". Starsi może jeszcze pamiętają nazwę CWKS Legia, ale jednak zawsze byla to i będzie Legia. I jeśli tam idę to mówię "idę na Legię" i nigdy nie powiem idę na Pepsi. A dla tych rządzących dupków liczy sie poczywiście tylko szmal .
    Mogą sobie na własny użytek stadion nazwać jak chcą. Mnie osobiście to nic a nic nie obchodzi,.
  • ~diegott
    (2011-04-14 09:57)
    a to ćwoki z legii cwaniakowo zapłacili za budowe stadionu ?
  • ~wiesio
    (2011-04-14 09:51)
    aj ti aj Jako on sia ladnie nazywać będzie
    popepsiło kogoś?
  • ~młodzieniec z miasta
    (2011-04-14 09:51)
    No to kim wy teraz jesteście, kibice Legii, czy kibice Pepsi?
    To stadion wybudowany za państwowe pieniądze, więc ta kasa to raczej powinna trafić do budżetu państwa.
    Czyżby ktoś znowu ukręcił lody?
    Co na to bufetowa?
  • ~BUL w NADZIEJI
    (2011-04-14 09:50)
    WSI24 ARENA

Może zainteresować Cię też: