Wisła Kraków - Skonto Ryga 2:0
Bramki: Małecki 51, Iliev 64
Wisła: Pareiko - Lamey (88. Jovanovic), Jaliens, Chavez, Paljić - Wilk, Sobolewski (75. Nunez), Melikson - Małecki, Genkow, Iliev (86. Jirsak)
Skonto: Malins - Kacanovs, Smirnovs, Rode, Maksimenko - Mingazov, Tarasovs, Fertovs, Smart (55. Fabinho) - Sabala (67. Blanks), Junior (73. Petersons)

Koniec meczu: Wisła wygrywa 2:0 i w ten sposób przypieczętowuje swój awans do trzeciej rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. W niej spotka się z bułgarskim Liteksem Łowecz

90. min. - Mingazov ukarany drugą żółtą kartką. W efekcie piłkarz zobaczy czerwony kartonik i musiał opuścić boisko

88. min. - Jovanovic wchodzi za Lameya

86. min. - Ilieva zmienia Jirsak

85. min. - Iliev na spalonym

82. min. - Blanksowi zabrakło centymetrów by skierować piłkę do siatki gospodarzy

81. min. - Iliev ograł kilku rywali, wpadł w pole karne i nie dał rady pokonać Malinsa

76. min. - Petersons z dystansu uderzył na poprzeczką

75. min. - Pierwsza zmiana w Wiśle. Nunez wchodzi za Sobolewskiego

74. min. - Iliev będąc w polu karnym nieczysto trafi w piłkę i ta zamiast do siatki poleciała na aut

73. min. - Zmiana w składzie Skonto. Petersons wchodzi za Juniora

71. min. - Chavez przerywa w polu karnym akcję Skonto

67. min. - Małecki faulowany przed polem karnym. Rzut wolny dla Wisły. Melikson trafił w mur

64. min. - GOL!!! 2:0 dla Wisły. Iliev z boku pola karnego ograł obrońcę i precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku umieścił piłkę w siatce

62. min. - Małecki próbował powtórzyć akcję po której strzelił gola. Tym razem nie dał rady

61. min. - Melikson traci piłkę przed polem karnym

60. min. - Tarasovs z dystansu strzelił tuż obok bramki

58. min. - Wilk z dystansu posłał piłkę obok słupka

57. min. - Szybka odpowiedź Wisły. Genkov w ostatniej chwili został uprzedzony przez obrońcę

54. min. - Groźna akcja Skonto. Gdyby Mingazov lepiej przyjął piłkę w polu karnym to mogłoby być 1:1

51. min. - GOL!!! Małecki zdecydował się na indywidualną akcję. Przedarł się lewym skrzydłem w pole karne i pokonał bramkarza gości

50. min. - Rzut wolny dla Wisły. Po wrzutce w pole karne Genkov nie trafia w piłkę

47. min. - Mingazov z dystansu o mało nie pokonał bramkarza Wisły. Pareiko z trudem wybił piłkę na rzut rożny

46. min. - Początek drugiej części spotkania. Oba zespoły wyszły na nią bez zmian. Grę wznowiła Wisła

Koniec pierwszej połowy:

45. min. - Sabala uciekł Sobolewskiemu, ale były reprezentant polski postanowił przerwać akcję rywala faulem za co zobaczył żółtą kartkę

44. min. - Małecki znów próbował dryblingu. Tym razem rywale nie dali się zwieść. Wiślak swoją akcję zakończył fatalnym strzałem

42. min. - Małecki ograł kilku rywali, wpadł w pole karne, ale podał do nikogo

39. min. - Było gorąco pod bramką Wisły. Po rzucie wolnym zakotłowało się w polu karnym. Na szczęście piłka przeleciała wzdłuż bramki i nikt nie skierował jej do siatki

38. min. - Iliev dostał dobre podanie od Meliksona, jednak stracił piłkę w polu karnym

35. min. - Iliev próbował oszukać sędziego i wymusić rzut karny. Został za to ukarany żółtą kartką

34. min. - Rzut wolny dla Skonto. Mingazov zbyt nisko zagrał piłkę w pole karne i Chavez ją wybija na połowę boiska

32. min. - Malins odbił przed siebie dośrodkowanie Ilieva, ale żaden z piłkarzy Wisły nie ruszył, by dobić piłkę do bramki

30. min. - Kolejna akcja Skonto kończy się na dalekim niecelnym podaniu

27. min. - Małecki strzałem z narożnika pola karnego próbował pokonać bramkarza Skonto. Malins znów broni

24. min. - Lamey dośrodkował na głowę Genkova. Bułgar uderzył w środek bramki. To nie mogło zaskoczyć golkipera

23. min. - Kolejna akcja dwójki Iliev - Melikson. Piłkarze Wisły krótkimi podaniami wyprowadzili w pole całą obronę Skonto jednak strzał Serba trafił wprost w ręce Malinsa

22. min. - Strzał Sobolewskiego grzęźnie w gąszczu nóg rywali

20. min. - Melikson podał wzdłuż bramki gości, ale tam nie było żadnego z jego partnerów

19. min. - Rzut rożny dla Skonto. Dośrodkowanie Mingazova przeleciało nad głowami wszystkich i wyszło na aut po drugiej stronie boiska

18. min. - Fantastyczne uderzenie Ilieva z dystansu i jeszcze lepsza obrona Malinsa

16. min. - Akcja Skonto. Mingazov zagrał prostopadłą piłkę pomiędzy środkowymi obrońcami Wisły. Jednak żaden z jego kolegów nie ruszył do tego podania

14. min. - Piękna akcja Wisły. Lamey zagrał w tempo do Genkova. Bułgar w polu karnym uderzył z pierwszej piłki tuż obok słupka

13. min. - Iliev zbiegł z piłką z lewego skrzydła i uderzył w kierunku bramki gości. Trafił jednak w obrońcę

12. min. - Kolejne dośrodkowanie Ilieva jest zbyt lekkie i rywale nie mają problemu z jego wybiciem

8. min. - Pierwszy strzał Wisły. Wilk uderzył 10 metrów obok słupka

7. min. - Dobra wymiana piłki Ilieva z Meliksonem. Serb dośrodkował w pole karne, ale obrońcy Skonto wybili piłkę

5. min. - Podanie w kierunku Ilieva trochę za mocne i piłka wychodzi za boisko

3. min. - O dziwo to goście pierwsi oddali strzał na bramkę. Zrobił to Junior, ale jego uderzenie było bardzo niecelne

2. min. - Wisła zmuszona do ataku pozycyjnego mozolnie buduje swoje akcje

1. min. - Łotysze od razu cofnęli się głęboko na swoją połowę

Początek meczu: Zaczęli piłkarze Skonto