Bramki: Balotelli 30, Pazzini 60

Polska: Szczęsny - Piszczek, Głowacki, Perquis (70. Perquis), Wawrzyniak - Murawski (80. Dudka), Polanski (65. Matuszczyk) - Błaszczykowski, Obraniak (56. Brożek), Peszko (65. Mierzejewski)- Lewandowski

Włochy: Buffon - Abate, Ranocchia, Chiellini, Criscito (77. Ogbonna) - De Rossi (46. Motta), Pirlo (46. Pepe), Marchisio (62. Matri) - Montolivo (62. Nocerino) - Pazzini (62. Aquilani), Balotelli

Koniec meczu:

90+3. min. - Matri w sytuacji am na sam ze Szczęsnym trafia w boczną siatkę

90+2. min. - Brożek nie potrafił opanować piłki w polu karnym rywali

89. min. - Matuszczyk przejmuje piłkę na środku boiska, by po chwili ją łatwo stracić

86. min. - Nie ma!!!!!!!!!!!!!! Do piłki podszedł Błaszczykowski i trafił w Buffona

84. min. - Rzut karny dla Polski po faul na Lewandowskim

80. min. - Dudka zmienia Murawskiego

79. min. - Lewandowski doszedł do "główki" i uderzył metr nad poprzeczką

77. min. - Matri wchodzi sam na sam ze Szczęsnym. Woch jednak był na spalonym

74. min. - Włosi wybijają piłkę na aut po dośrodkowaniu Piszczka

73. min. - Matuszczyk blokuje przed polem karnym strzał Balotelliego

70. min. - Wasilewski zmienia kontuzjowanego Perquisa

68. min. - Po rzucie rożnym Balotelli strzela głową, ale broni Szczęsny

67. min. - Szczęsny wygrał pojedynek sam na sam z Matrim

65. min. - Mierzejewski zmienił Peszkę, a za Polanskiego Matuszczyk

63. min. - Znów groźnie w naszym polu karnym. Tym razem mam szczęście

60. min. - 0:2 niestety. Pazzini przeciął prostopadłe podanie i posłał z trzech metrów piłkę między nogami Szczęsnego. Włoch jednak chyba był na spalonym. Sędzia jednak uznał gola

57. min. - Spięcie Murawskiego z Balotellim. Piłkarzy rozdziela arbiter

56. min. - Brożek zmienia na boisku Obraniaka

55. min. - Obraniak świetnie znalazł przed polem karnym Polanskiego i ten uderzył tuż obok bramki

54. min. - Żółta kartka dla Polanskiego za brutalny faul na rywalu

52. min. - Balotelli z pięciu metrów uderza głową tuż obok słupka bramki Szczęsnego

50. min. - Seria ostrych wejść z obu stron. Sędzia początkowo nie przerywał gry. Dopiero po ataku na Błaszczykowskiego arbiter odgwizdał faul

49. min. - Wawrzyniak skutecznie przerywa akcję Włochów prawym skrzydłem

47. min. - Błaszczykowski wrzuca piłkę w pole karne, ale tam nie ma żadnego z kolegów

46. min. Drugą część meczu rozpoczęli Włosi. Dwie zmiany w ich składzie. Pepe wszedł za Pirlo, a Motta za De Rossiego

Koniec pierwszej połowy:

45. min. - Marchisio fatalnie pudłuje z dystansu

43. min. - Dobra pułapka i Balotelli złapany na spalonym

41. min. - Peszko szukał podaniem w polu m Lewandowskiego. Nasz napastnik jest dobrze pilnowany i piłka nie doleciała do niego

39. min. - Polanski miał trochę miejsca i uderzył z dystansu. Piłka przeleciała bardzo wysoko nad porzeczką bramki Włochów

37. min. - Peszko przerywa składną akcją rywali

32. min. - Buffon odbija końcami palców strzał Lewandowskiego. Niestety nie było tam żadnego z Polaków, by dobić piłkę do siatki

30. min. - Gol dla Włochów. Balotelli wykorzystał złe ustawienie Szczęsnego i z 25. metrów zaskoczył posła u piłkę za kołnierz

28. min. - Błaszczykowski przejął piłkę na naszej połowie. Popędził z nią do przodu. Podał do Lewandowskiego, ale ten zamiast odegrać do wychodzącego na czystą pozycję Obraniaka zdecydował się na strzał z dystansu. Uderzenie było zbyt lekkie by zaskoczyć Buffona

26. min. - Piszczek powstrzymany polu karnym przez Chielliniego

24. min. - Peszko mocno uderzył z dystansu i pomylił się o metr

21. min. - Wreszcie dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego Obraniaka. Po nim Lewandowski uderza głową tuż obok słupka bramki Buffona

19. min. - Wielkie szczęście Polaków. Dwóch naszych obrońców minęło się z dośrodkowaniem i De Rossi był sam na piątym metrze przed bramką, ale skiksował. Piłka po jego strzale poleciła daleko od bramki

17. min. - Szybka kontra rywali. Dwa podania i Pazzini znalazł się sam przed Szczęsnym. Jednak zwlekał ze strzałem i Perquis zdążył wrócić i wybić mu piłkę pod nóg

16. min. - Drugi rzut rożny fatalnie wykonany przez Polaków

14. min. - Po szybkim przejęciu piłki i dobrym podaniu Peszko znalazł się w dogodnej sytuacji, ale nasz skrzydłowy trafił w boczną siatkę

12. min. - Błaszczykowski ograł obrońcę, ale ten zdążył jeszcze go faulować. Mam rzut wolny tuż sprzed narożnika pola karnego. Obraniak trafia w mur

11. min. - Szczęsny wychodzi na przedpole łapie piłkę po dalekim zagraniu Chielliniego

8. min. - Pierwsze "pozdrowienia" dla PZPN. Kibice śpiewają: j.... PZPN

7. min. - Perquis przecina prostopadłe podanie do napastników rywali

6. min. - Kibice skandują: Gdzie jest orzeł?

5. min. - Pierwszy rzut rożny dla naszych orłów. Źle wykonany i Włosi łat oddalają niebezpieczeństwo od swojej bramki

4. min. - Kontra biało-czerwonych. Obraniak zamiast podać zdecydował się na strzał z dystansu, który został zablokowany

3. min. - Pirlo przerywa akcję Polaków przed polem karnym

1. min. - Pierwszy atak kończy się dośrodkowaniem w pole karne, ale Peszko nie miał szans wygrać walki w powietrzu

Początek meczu: Zaczęli Polacy