Selekcjoner naszej kadry był bardzo zadowolony z wyniku jaki osiągnęli jego podopieczni. Nic dziwnego. Na trudnym terenie w Gruzji nie jest łatwo wygrać, a zwłaszcza w tak efektowny sposób, jak uczynili to biało-czerwoni. Duże brawa dla zawodników. Wykonali fantastyczną pracę - pochwalił swoich podopiecznych Nawałka.

Po pierwszej połowie jednak nic nie zapowiadało tak wysokiej wygranej. Było 0:0, a przeciwnik kilka razy zagroził naszej bramce. W przerwie mobilizujemy się, by na drugą połowę odpowiednio się skoncentrować. Potwierdziło się to, że bardzo konsekwentna gra przynosi efekty. Wiadomo, że gdy mecz czasem się nie układa, stałe fragmenty dają prowadzenie. Dużo ćwiczyliśmy ten element i dziś po nich strzeliliśmy pierwsze dwa gole. Potem z minuty na minutę gra była coraz lepsza. Negatywy? Zawsze się takie znajdą. Teraz cieszymy się przede wszystkim z trzech punktów. Wrota do mistrzostw Europy otwierają się trochę przed nami, ale spokojnie - czeka nas jeszcze wiele trudnych spotkań - zakończył selekcjoner.