Biało-czerwoni wylądowali w Soczi po północy polskiego czasu. Kilkanaście minut po godzinie pierwszej w nocy przyjechali autokarem w konwoju z policyjnymi radiowozami do swojego hotelu. Przed hotelem czekała na nich grupa dziennikarzy i fotoreporterów.

W środę o godz. 11.45 naszego czasu zaplanowany jest trening wyrównawczy na boisku „Sputnik-Sport”. Ma być otwarty dla mediów przez pierwszy kwadrans.

Polscy piłkarze przegrali we wtorek w Moskwie z Senegalem 1:2 po samobójczej bramce Thiago Cionka (37) i Mbaye Nianga (60). Honorowego gola dla biało-czerwonych zdobył głową w 86. minucie Grzegorz Krychowiak.

Wcześniej w drugim spotkaniu grupy H Japonia niespodziewanie pokonała Kolumbię 2:1. W niedzielę Polacy zmierzą się z zespołem z Ameryki Południowej, a Azjaci z Senegalem.