>>>Tak męczyliśmy się ze Słowenią. Zobacz bramki

Przegląd Sportowy: Leo! Czemu nie chcesz wygrywać?
Polscy zawodnicy wiedzieli, jak wygrać ze Słowenią jedynie przez 20 minut. Potem było dramatycznie. Chaos, nieporozumienie, bezsilność. Polacy nie mieli pomysłu na to, jak skutecznie zaatakować i jak się bronić.

Sport: Pukanie od spodu
Polskiej reprezentacji dziś nie ma. Jest grupa bardziej lub mniej przypadkowo dobranych piłkarzy, którym sił i animuszu starcza na 20 minut. To wszystko w meczu z bardzo przeciętnym zespołem.

Gazeta Wyborcza: Kraksa na prostej drodze
Polska - Słowenia 1:1 na starcie eliminacji MŚ. Gdyby nie Fabiański, to biało-czerwoni mogli nawet przegrać.

Rzeczpospolita: Remis, czyli porażka
Polska-Słowenia 1:1. Eliminacje mistrzostw świata rozpoczęliśmy w fatalnym stylu. Drużyna Leo Beenhakkera straciła punkty w meczu z bardzo słabym przeciwnikiem.

Życie Warszawy: Remis, czyli… sukces
Kwadrans biegania i jeden Błaszczykowski to za mało, by pokonać Słowenię. Po takiej grze remis 1:1 można uznać za sukces, jednak stawia on nas w kiepskiej sytuacji na początku eliminacji MŚ 2010.

>>>Żewłakow: Ten wynik to upokorzenie