Jacek Krzynówek w Legii? Wszystko wskazuje na to, że warszawski klub porozumiał się już z zawodnikiem w sprawie indywidualnego kontraktu. Teraz strony czekają na decyzję menadżera VfL Wolfsburg, Felixa Magatha. Piłkarz reprezentacji Polski miałby zarabiać około 300 tysięcy euro rocznie.
Na Łazienkowskiej na Krzynówka czeka już gotowa umowa. Z Legią związałby się półtoraroczną umową. Teraz wszystko zależy od decyzji trenera Wolfsburga, Felixa Magatha.
>>>Jacek Krzynówek trafi do Legii
"Jeśli wszystko pójdzie źle, nie wykluczam, że już teraz podpiszę kontrakt z Legią, obowiązujący od czerwca" - mówi Krzynówek, któremu umowa z niemieckim klubem wygasa za pół roku.
"Z Magathem rozmawiał na ten temat ktoś, kto ma z nim bliski kontakt. " - mówi dyrektor sportowy Legii, Mirosław Trzeciak.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Powiązane
Zobacz
|