I połowa:

Wisła od samego początku rzuciła się do ataku. Już w drugiej minucie przeprowadziła groźną akcję. Podanie do Zieńczuka w ostatniej chwili przeciął Lacić. Gdyby tego nie zrobił, to pomocnik Wisły byłby sam na sam z bramkarzem Bełchatowa.

Dwie minuty później rzut wolny dla Białej Gwiazdy. Jednak dośrodkowanie Zieńczuka okazało się fatalne.

W jedenastej minucie kolejna dobra akcja Wisły. Zieńczuk dośrodkował w pole karne wprost na głowę niepilnowanego Ćwielonga. Strzał pomocnika Białej Gwiazdy był zbyt słaby, by mógł zaskoczyć Sapelę.

Gospodarze pierwszy raz przedostali się pod bramkę Wisły dopiero w 14. minucie, ale z tej akcji nic nie wyszło.

Bliski strzelenia gola był Junior Diaz. Potężne uderzenie Kostarykańczyka nad poprzeczkę przenosi Sapela

Przewaga Wisły z każdą minutą była większa. Po rzucie rożnym głowa strzelał Marcelo. Uderza jednak lekko i Sapela skutecznie interweniuje.

Chwilę potem swoich sił próbuje Boguski, ale i tym razem strzał jest zbyt słaby.

W 36 minucie Biała Gwiazda przeprowadziła dwie bardzo groźne akcje. Najpierw GKS przed utratą gola uratował Drzymont, który wybił piłke sprzed linii bramkowej. Kilka sekund później strzał Sobolewski z trzech metrów łapie Sapela.

Tuż przed przerwą bardzo blisko pokonania bramkarza Bełchatowa był Ćwieląg. Pomocnik Wisły w sytuacji sam na sam trafił w słupek.

Równo z gwizdkiem sędziego kończacym pierwszą część meczu kontuzji doznał Paweł Brożek. Napastnik Wisły po straciu z bramkarzem GKS padł na murawę i już się nie podniósł. Zawodnik Wisły zwijając się z bólu musiał opuścić murawę za pomocą noszy.

II połowa:

Po przerwie Brożek już nie pojawił się na boisku. Zmienił go Beto. W składzie GKS również zaszła jedna zmiana. Marcina Sobczaka zastąpił go Dawid Nowak.

Druga połowa tak samo jak pierwsza zaczęła sie od ataku Wisły. Zamieszanie w polu karnym GKS wybiciem piłki wyjaśniaja Pietrasiak.

W 55. minucie okazję mieli gospodarze. Nowak w polu karnym minał obrońców Wisły. W ostatniej chwili piłkę spod nóg wybija mu Piotr Brożek.

W odpowiedzi strzał Zieńczuka łapie Sapela. Po chwili bramkarz GKS znów musi interweniować. Tym razem po uderzeniu Baszczyńskiego.

W 63. minucie trener Wisły do boju wpuszcza Patryka Małeckiego. Na ławce rezerwowych usiadł Boguski.

Prowadzenie Wiśle mógł dać Beto. W 67. minucie Brazylijczyk dwukrotnie stawał przed szansą na strzelenie gola. Za pierwszym razem zgubił piłkę w polu karnym rywali, a za drugim z trzech metrów trafił wprost w ręce bramkarza.

Ostatnia zmiana w Wiśle. W 78. minucie wchodzi Wojciech Łobodziński, schodzi Piotr Ćwielong.

Wszytko wskazuje na to, że mecz zakończy sie remisem. Ataki Białej Gwiazdy sa coraz wolniejsze. Natomiast Bełchatów skupił sie na obronie. W przodzie tylko Nowak, ale sam nie jest wstanie nic zdziałać.

W doliczonym czsie gry Wisła miała jeszcze rzut rożny. Dośrodkował Zieńczuk, ale obrońcy GKS wybili piłkę. Kilka sekund później sędzia zakończył mecz.

GKS Bełchatów - Wisła Kraków 0:0

PGE GKS Bełchatów: Łukasz Sapela - Mate Lacić, Edward Cecot, Dariusz Pietrasiak, Jacek Popek - Tomasz Wróbel, Patryk Rachwał, Janusz Gol, Janusz Dziedzic (71. Ihor Mihałewski) - Marcin Sobczak (46. Dawid Nowak), Mariusz Ujek.

Wisła Kraków: Mariusz Pawełek - Marcin Baszczyński, Arkadiusz Głowacki, Antonio Marcelo, Piotr Brożek - Piotr Ćwielong (78. Wojciech Łobodziński), Radosław Sobolewski, Junior Diaz, Marek Zieńczuk - Paweł Brożek (46. Beto ), Rafał Boguski (63. Patryk Małecki).

Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk 3:1 (0:0) Bramki: Ślusarski 52, Kulig 57, Pawlusiński 73 - Surma 83

Cracovia Kraków: Marcin Cabaj - Sławomir Szeliga (92. Łukasz Derbich), Piotr Polczak, Łukasz Tupalski, Przemysław Kulig - Dariusz Pawlusiński, Arkadiusz Baran (79. Marek Wasiluk), Dariusz Kłus, Paweł Nowak, Paweł Sasin (75. Łukasz Mierzejewski) - Bartosz Ślusarski.

Lechia Gdańsk: Paweł Kapsa - Jakub Kawa, Krzysztof Bąk, Peter Cvirik, Arkadiusz Mysona - Marcin Kaczmarek, Hubert Wołąkiewicz (77. Robert Hirsz), Łukasz Surma, Maciej Rogalski - Andrzej Rybski (46. Piotr Trafarski), Maciej Kowalczyk.

Polonia Bytom - Ruch Chorzów 0:3 Bramki: Sobiech 37, Jezierski 50, Grzyb 61

Polonia Bytom: Michal Peskovic - Peter Hricko, Jakub Dziółka, Jacek Broniewicz, Walerij Sokolenko - Jacek Trzeciak (54. Maciej Bębenek), Rafał Grzyb, Jerzy Brzęczek, Hubert Jaromin (54. Marcin Radzewicz) - Grzegorz Podstawek, Marjan Jugovic (62. Michał Zieliński).

Ruch Chorzów: Krzysztof Pilarz - Ariel Jakubowski, Rafał Grodzicki, Ireneusz Adamski, Krzysztof Nykiel - Wojciech Grzyb (93. Łukasz Janoszka), Grzegorz Baran, Michał Pulkowski (65. Marcin Nowacki), Tomasz Brzyski - Artur Sobiech (78. Marcin Zając), Remigiusz Jezierski.

Odra Wodzisław - Śląsk Wrocław 0:0

Odra Wodzisław: Adam Stachowiak - Robert Kłos, Dariusz Dudek, Marcin Dymkowski, Sławomir Szary - Jan Woś, Piotr Gierczak (53. Aleksander Kwiek, 82. Krzysztof Markowski), Marcin Malinowski, Maciej Małkowski - Piotr Bagnicki (64. Jaroslav Machovec), Maciej Korzym.

Śląsk Wrocław: Wojciech Kaczmarek - Krzysztof Wołczek, Piotr Celeban, Jarosław Fojut (21. Wojciech Górski), Vladimir Cap - Marek Gancarczyk, Antoni Łukasiewicz, Sebastian Mila, Janusz Gancarczyk - Tomasz Szewczuk, Przemysław Łudziński (85. Vuk Sotirović).