Gaziantepspor - Legia Warszawa 0:1
Bramka: Radovic 51
Gaziantepspor: Karcemarskas - Sume, Gungor, Ceylan, Ivan - Olcan, Kurtulus, Wagner, Noukeno, Popow - Sosa
Legia: Skaba - Rzeźniczak, Żewłakow, Komorowski, Wawrzyniak - Manu (81. Gol), Borysiuk, Vrdoljak, Radović, Kucharczyk (61. Hubnik) - Ljuboja (90. Żyro)

Koniec meczu: Legia wygrywa 1:0. To bardzo dobry wynik przed rewanżem, który zostanie rozegrany w Warszawie. Legioniści zagrali słabo. Przewaga rywali była spora, ale liczy się to co w "sieci"!

90+3. min. - Żyro z rzutu wolnego trafia w mur

90+1. min. - Groźna akcja gospodarzy przerwana na linii pola karnego

90. min. - Ljuboja schodzi z boiska. Wchodzi Żyro

87. min. - Rzeźniczak powstrzymuje w polu karnym Ivana

83. min. - Mogło być 2:0 dla Legii po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale głową jednego z Legionistów rywale wybijają piłkę z linii bramkowej

81. min. - Manu schodzi z boiska. Zmienia go Gol

78. min. - Komorowski leży na murawie. Ucierpiał w starciu z rywalem

77. min. - Najpierw Żewłakow blokuje strzał Ivan, a po chwili to samo z uderzeniem Olcana robi Komorowski

75. min. - Sosa nie dochodzi do dalekiego podania

73. min. - Radovic ukarany żółtą kartką za odrzucenie piłki po gwizdku

70. min. - Rzeźniczak podaje do Skaby a ten wbija piłkę wprost pod nogi rywala. Na szczęście ten zdecydował się na strzał z 30 metrów, który przeleciał obok bramki

67. min - Rzeźniczka fauluje przed polem karnym. Legionista ukarany żółtą kartką. Wagner źle wykonuje rzut wolny i Legia przejmuje piłkę

66. min. - Olcan strzel głową obok bramki Skaby

63. min. - Vrdoljak dystansu uderzył wysoko nad poprzeczką

62. min. - Po wrzutce z rzutu wolnego Wagnera Sosa uderza głową nad poprzeczką

61. min. - Kucharczyk opuszcza boisko. Zmienia go Hubnik

59. min. - Ljuboja dobrze się zastawił i rywal go faulował na połowie boiska

57. min. - Przez kilka minut Legia była zamknięta w swoim polu karnym. Wreszcie Borysiuk wybił piłkę na uwolnienie

53. min. - Borysiuk faulował rywala tuż przed polem karnym. Wagner z rzutu wolnego uderza obok słupka. Vrdoljak ukarany żółtą kartką za dyskusje z sędzią

51. GOL!!!! Radovic wyszedł na sam z bramkarzem i nie zmarnował okazji. 1:0 dla Legii!!!

50. min. - Rzeźniczak przejmuje piłkę na środku boiska. Podaje do Radovicia, ten prostopadle zagrywa do Manu, ale Portugalczyk nie dochodzi do piłki

48. min. - Wymiana podań między Radoviciem a Kucharczykiem kończy się zbyt mocnym podaniem tego drugiego

46. min. - Drugą część meczu Legia zaczyna od szybkiego atak. Radovic pomknął lewym skrzydłem, ale piłka uciekła muza boisko

Koniec pierwszej połowy:

45+2. min. - Rzeźniczak w bezmyślny sposób fauluje rywala na jego połowie. Legionista ma szczęście, że nie został za to ukarany żółtą kartką

45. min. - Kucharczyk dostał piłkę od Radovicia na 25 metrze, ale nie wiedział co z nią zrobić. Zdecydował się na strzał, który rywale z łatwością zablokowali

43. min. - Legia znów nie potrafi utrzymać się przy piłce. Akcje warszawskiego zespołu kończą się na połowie boiska

42. min. - Olcan z dystansu uderza nad poprzeczką

41. min. - Wagner z rzutu wolnego posyła piłkę daleko od bramki Skaby

39. min. - Legia długo rozgrywała piłkę wreszcie Radovic dał się w drybling i ją stracił

35. min. - Ljuboja faulowany z boku pola karnego. Rzut wolny,ja dla Legii. Radovic fatalnie dośrodkowuje i bramkarz piąstkuje piłkę

32. min. - Przerwa w grze. Sędzia pozwala piłkarzom na uzupełnienie płynów

30. min. - Rzut wolny z boku pola karnego dla Legii. Ljuboja trafia w mur

29. min - Kurtulus faulem przerywa kontrę Legii i zostaje ukarany żółtą kartką

27. min. - Wreszcie się udało przenieść grę na połowę gospodarzy, ale strzał Borysiuka był bardzo niecelny

26. min. - Przewaga tureckiej drużny rośnie. Legia nie może wyjść z własnej połowy

25. min. - Skaba ratuje Legię przed stratą gola. Sosa znalazł się sam przed bramkarzem Legii

24. min. - Skaba broni strzał Wagnera z dystansu

23. min. - Dośrodkowanie Popowa przelatuje przez całe pole karne Legii. Piłkę przejmuje Manu

22. min. - Vrdoljak próbował zaskoczyć rywali i szybko wykonał rzut wolny, ale Wawrzyniak się nie zorientował i nie ruszył do piłki

21. min. - Akcja Manu i Kucharczyka kończy się poza boiskiem

19. min. - Wagner ukarany zółtą kartką za faul

18. min. - Turcy rozprowadzili legionistów. zez chwile piłkarze Legii nie wiedzieli gdzie jest piłka. Akcję zakończył strzał z dystansu pewnie złapany przez Skabę

15. min. - Sosa wygrał pojedynek biegowy i z Komorowskim i z Żewłakowem, ale jego strzał bronił Skaba

14. min. - Po rzucie rożnym Ceylan uderza nad poprzeczką

13. min. - Rzeźniczak daje ograć się jak dziecko.Na szczęście asekurował go Żewłakow

11. min. - Żewłakow znów źle podaje. Piłka wychodzi na aut

9. min. - Rzut wolny dla gospodarzy. Wrzutka w pole karne, ale legioniści wybijają piłkę

8. min. - Powinno być 1:0 dla Legii. Legioniści rozmontowali obronę rywali i Kucharczyk będą na czystej pozycji z 9 metrów nie trafił do bramki

6. min. - Żewłakow dalekim podaniem próbował uruchomić Kucharczyka. Nic z tego nie wyszło

4. min. - Skaba łapie piłkę po rzucie rożnym

3. min. - Ljuboja w prost sposób traci piłkę na połowie boiska

2. min. - Groźna akcja Turków. Na szczęście przerywa ją Wawrzyniak

1. min. - Pierwszy faul legionistów. Kucharczyk powala rywala przy linii bocznej

Początek meczu: Rozpoczęli gospodarze