Dziennik Gazeta Prawana logo

Konrad Jałocha i Ilja Szkurin będą grali w Stali Mielec

5 lipca 2023, 16:16
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Konrad Jałocha
Konrad Jałocha/Newspix
Bramkarz Konrad Jałocha oraz białoruski napastnik Ilja Szkurin zostali w środę graczami ekstraklasowej PGE FKS Stali Mielec. 32-letni polski golkiper w poprzednim sezonie grał w pierwszoligowym GKS Tychy.

W sezonie 2022/23 zawodnik CSKA Moskwa Ilja Szkurin został wypożyczony do zespołu Maccabi Petach Tikva. Reprezentując barwy zespołu z Izraela rozegrał 33 spotkania, notując na swoim koncie 15 bramek oraz 4 asysty - podano w komunikacie Stali.

W przeszłości Szkurin grał już w Polsce, w Rakowie Częstochowa. 23-latek ma za sobą też grę m.in. w Dynamie Kijów.

Jego kontrakt z mieleckim klubem ma obowiązywać do czerwca 2024 r., bramkarza Jałochy tak samo.

Po zakończeniu minionego sezonu ze Stalą rozstało się 15 piłkarzy, w ich miejsce pozyskano na razie 11.

Mielczanie sezon w ekstraklasie zainaugurują domowym spotkaniem z Cracovią 22 lipca. 

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj