El. MŚ 2018: Piękny początek, ale potem było coraz gorzej. Polacy stracili punkty w Kazachstanie

4 września 2016, 19:57
Kazachstan - Polska
Kazachstan - Polska / PAP / Bartłomiej Zborowski
Polscy piłkarze mają za sobą udany występ na Euro 2016. Turniej we Francji to już jednak historia. Teraz podopieczni Adama Nawałki zaczęli grę o mundial 2018. Pierwszym rywalem biało-czerwonych była reprezentacja Kazachstanu. Niestety biało-czerwoni zaliczyli falstart. Choć w Astanie do przerwy prowadzili 2:0, to kompletu punktów nie zdobyli. Gospodarze w drugiej połowie doprowadzili do remisu.

Tematy:
kadra lewandowski Nawałka kapustka el.mś 2018 Kazachstan reprezentacja

Komentarze (19)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • Jawor
    2016-09-05 09:40
    Do przerwy było jak ko tako,ale w drugiej połowie?Na boisku grała inna drużyna.Wyglądało na to,że zawodnicy uznali mecz za wygrany i zaczęli sobie bimbać.Milik w reprezentacji to nieporozumienie.Pusta bramka przed nim,a on wali w poprzeczkę,albo oddaje strzał jak baba za przeproszeniem/baby/cyckiem.Styl gry jaki prezentuje nam Nawałka jest niespotykany w żadnej drużynie europejskiej,przypomina znienawidzone włoskie catenaccio-strzelić i zamurować bramkę,ale do tego trzeba mieć obronę,a ta jest najsłabsza formacja naszej drużyny.Czarno to widzę.
    0
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Janusz Normalny
    2016-09-05 05:35
    Nie ma co rozpaczać! Jeszcze mają szansę w Tiutiurlistanie.
    2016-09-04 23:06
    Polska ekipa ? To tak jak minister Macierewicz za czesto w mediach i same zachwyty .. w obu wypadkach uzbrojony w cierpliwosc czekam na sukcecy ..
    2016-09-04 21:41
    Po ćwierćfinale ME, kolejny spektakularny sukces naszych złotopiórczych gwiazdorów razem ze złotomyślnym trenerem. Chyba są już w sumie warci kilkaset tysięcy Euro. Polecieć gdzieś w okolice końca świata i nie przegrać z drużyną prawie z innej galaktyki to wyczyn godny najlepszych. Gdyby jednak ktoś mi nawet za Milika dopłacał i prosił abym go wziąć do mojej podwórkowej drużyny, to bym mu jeszcze skarby swoje oddał by mi nie zawracał nim głowy.
    1
    zgłoś
  • Przedwojenny kibic
    2016-09-04 21:24
    Zachowanie Glika który kopał leżącego zawodnika Kazachstanu najlepiej pokazuje morale i kulturę tego zawodnika.Ale były by krzyki gdyby była odwrotna sytuacja.
    0
    zgłoś
  • Dzidek
    2016-09-04 21:06
    Tylko dzięki stronniczemu sędziemu Polska nie kończyła meczu w dziewiątkę.Kopanie wcześniej sfaulowanego leżącego Kazacha i brak drugiej żółtej kartki za złośliwy faul Lewandowskiego wiele mówi o obiektywiżmie sędziego.Taki sport jest wstrętny.
    1
    zgłoś
  • koko
    2016-09-04 20:35
    Jak można wygrać mecz jak Milik psuje trzy setki.Nawałka obudż się ?
    0
    zgłoś
  • R.M
    2016-09-04 20:26
    No to pogwiazdorzyli.... dobrze, że kapitan Kazachów nie zagrał do końca meczu, wstyd komentować.