Warszawa

El. MŚ 2018: Piękny początek, ale potem było coraz gorzej. Polacy stracili punkty w Kazachstanie

4 września 2016, 19:57
PAP / Bartłomiej Zborowski
Polscy piłkarze mają za sobą udany występ na Euro 2016. Turniej we Francji to już jednak historia. Teraz podopieczni Adama Nawałki zaczęli grę o mundial 2018. Pierwszym rywalem biało-czerwonych była reprezentacja Kazachstanu. Niestety biało-czerwoni zaliczyli falstart. Choć w Astanie do przerwy prowadzili 2:0, to kompletu punktów nie zdobyli. Gospodarze w drugiej połowie doprowadzili do remisu.

Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Powiązane

Komentarze(19)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    2016-09-04 23:06:13
    Polska ekipa ? To tak jak minister Macierewicz za czesto w mediach i same zachwyty .. w obu wypadkach uzbrojony w cierpliwosc czekam na sukcecy ..
    0
  • R.M
    2016-09-04 20:26:01
    No to pogwiazdorzyli.... dobrze, że kapitan Kazachów nie zagrał do końca meczu, wstyd komentować.
    0
  • bies
    2016-09-04 20:11:06
    Ale w słupkach 3:0 dla nas !!!!!!!!!!!!!!!!!
    0
    pokażodpowiedzi (1)
  • koko
    2016-09-04 20:35:50
    Jak można wygrać mecz jak Milik psuje trzy setki.Nawałka obudż się ?
    0
  • Dzidek
    2016-09-04 21:06:18
    Tylko dzięki stronniczemu sędziemu Polska nie kończyła meczu w dziewiątkę.Kopanie wcześniej sfaulowanego leżącego Kazacha i brak drugiej żółtej kartki za złośliwy faul Lewandowskiego wiele mówi o obiektywiżmie sędziego.Taki sport jest wstrętny.
    1
  • Przedwojenny kibic
    2016-09-04 21:24:03
    Zachowanie Glika który kopał leżącego zawodnika Kazachstanu najlepiej pokazuje morale i kulturę tego zawodnika.Ale były by krzyki gdyby była odwrotna sytuacja.
    0
  • JD
    2016-09-04 21:41:58
    Po ćwierćfinale ME, kolejny spektakularny sukces naszych złotopiórczych gwiazdorów razem ze złotomyślnym trenerem. Chyba są już w sumie warci kilkaset tysięcy Euro. Polecieć gdzieś w okolice końca świata i nie przegrać z drużyną prawie z innej galaktyki to wyczyn godny najlepszych. Gdyby jednak ktoś mi nawet za Milika dopłacał i prosił abym go wziąć do mojej podwórkowej drużyny, to bym mu jeszcze skarby swoje oddał by mi nie zawracał nim głowy.